Aston Martin випустить унікальний човен AM37

Aston Martin випустить унікальний човен AM37

В 2013 році, в 100-ту річницю Aston Martin, компанія вирішила, що настав час спробувати себе в іншому ділі. Так виникла ідея створити моторний човен під назвою AM37, в якому Aston Martin планує втілити всі найкращі риси спортивних автомобілів. Дебют AM37 відбувся на Тижні дизайну в Мілані.

Дизайн моторного човна розроблятиме бюро Mulder Designs, а будуватиме голландська компанія Quintessence Yachts. Результат такої співпраці – це ескізи 11-метрового човна в стилі хай-тек, який виглядає неймовірно розкішно, елегантно та сучасно.

На даний момент концепт AM37 можна побачити лише на численних ескізах, кресленнях та відео, проте випуск човна очікується вже в цьому році. За словами представників компанії, уже є бажаючі стати власниками човна, які оформили попереднє замовлення на  AM37. Орієнтовних цін поки ні Aston Martin, ні Quintessence Yachts не оголошують.

Особливість AM37 – висувна палуба, яка керується дистанційно і надійно закриває його від небажаних гостей. Човен буде оснащений бортовим комп’ютером з системою навігації,  з якого також можна буде  управляти кондиціонером, холодильником та кавоваркою. Система безпеки буде представлена сканером відбитків пальця.

І Aston Martin, і Quintessence Yachts заявляють, що це буде «човен, який представлятиме собою абсолютно нову концепцію серед існуючих преміальних рішень».

 

Джерело: www.gizmag.com

comments powered by Disqus
 
Top