Електричний 18-роторний дрон Volocopter здійснив перший пілотований політ

Електричний 18-роторний дрон Volocopter здійснив перший пілотований політ

30 березня на аеродромі в Німеччині відбувся перший пілотований політ електричного 18-роторного дрона Volocopter. Керування польотом здійснював директор компанії e-volo, розробника мультикоптера. Політ пройшов без будь-яких проблем і розробники планують у майбутньому використовувати дрони Volocopter у якості пасажирського транспорту.

Volocopter побудований із волокнистого композиційного матеріалу, має окремі батареї живлення на всі дев’ять електродвигунів і 18 роторів, які забезпечують максимальну швидкість польоту близько 100 км/год. Максимальна польотна маса – 450 кг.

Під час першого етапу тестового польоту Volocopter розвинув швидкість до 25 км/год і піднявся на висоту 20 – 25 метрів. Другий етап випробовувань передбачатиме набір середньої висоти та максимальної швидкості у 50 км/год. Кінцева мета тестувань – розвинути швидкість до 100 км/год та досягнути максимальної висоти – 2000 метрів. 

До цього команда e-volo випробовувала Volocopter у безпілотних польотах, керованих дистанційно. В цілому було проведено більше сотні тестувань, після чого виробники зазначили, що Volocopter здатний літати практично автономно.

Якщо дрон і надалі демонструватиме хороші результати, то e-volo плануватиме запуск серійного виробництва Volocopter, а протягом двох років вихід на масовий ринок. Основна ціль даного проекту – створити службу повітряного таксі та інших форм громадського транспорту.


Джерело: www.gizmag.com

comments powered by Disqus
 
Top