Дівчатам обов’язково до читання. Побачення. Підготовка. Ч.2

Дівчатам обов’язково до читання. Побачення. Підготовка. Ч.2

Охайні ручки, охайні ніжки, тепер потрібно створити образ і привести до порядку свою голівоньку.

Макіяж

Якщо мова йде про перше побачення, навіть, коли ви вже бачились до того мільйон разів на роботі, чи у своєму під’їзді, чи у ваших друзів…

Ваш макіяж  має бути мінімальним, ніяких вамп,  чи смокі айс, як би гарно на Вашу думку Ви при тому не виглядали,  лишіть  ту принаду для іншого вечора.

Потрібно намагатися досягти макіяжу в стилі нюд:

 

 

Це складніше ніж здається – нанести макіяж так, щоб виглядати без жодних слідів косметики, це нелегко і потрібно дуже постаратись , але виглядати Ви маєте природньо, та прагнути створити образ дівчини-весни. Ваше обличчя має сяяти.  

Перед макіяжем потрібно підготувати обличчя для його особливого сяйва. Скористайтесь  косметичною щіточкою Remington - з нею і пілінг, і сяйво, і молодість. Після всіх цих процедур потрібна заспокійлива/зволожуюча  маска, ароматерапія…   і час аби шкіра прийшла в норму, бо будь-який пілінг процедура  травматична і тому перед самим побаченням натирати себе не потрібно, бо будете наче мадам Бурячиха, а не природня красуня.

Косметична щіточка для обличчя Remington Reveal FC1000

  • Обертаюча  в обидві сторони, вібруюча голівка
  • Вологостійкий продукт, що миється
  • Світлодіодна підсвітка
  • Світлодіодна індикатор зарядки
  • 3 швидкості чистки
  • Хвилинний таймер з легкою  пульсацією кожні 20 секунд
  • До 30 використань  від 1 зарядки
  • В комплекті 3-головки: звичайна, для чутливої шкіри, масажна
  • В комплекті підставка для підзарядки, сумочка для зберігання та захисний  ковпачок
  • Автоматичний вибір напруги в мережі

Вона завжди у вас під рукою, бо хтозна чи вдасться Вам перед важливою подією попасти до косметолога .

Волосся

Краще обрати  романтичний стиль, а в тому найкраще свою роль виконують кучерики. Хлопці зазвичай люблять довге волосся, але коли так сталось, що Ви власниця короткої стрижки, може бути художній хаос або все ж ті перевірені кучерики, якщо є що крутити. Зробити легку завивку можна за допомогою праски для волосся. Вона вміє і випрямляти (на наступний раз буде саме те)  і робити романтичні завитки.  Краще обирати прасочку з не дуже широкими пластинами.

Щипці-випрямляч для волосся  Remington S9600 Silk Straightener S9600

Саме з прасочкою можна створити хвилясті завитки, що будуть виглядати більш природніми і гарно доповнять Ваш макіяж.  Ніякого лаку і «дерев’яних зачісок», вітер має гратися Вашим волоссям, а не формувати в голові Вашого хлопця питання  - перука чи справжні? І от він весь час дивиться на вас і думає тільки про одне - перука чи справжні?

Можуть  бути коси, з яких невигадливо і грайливо будуть витіпуватися локони, їх можна  трішки завити за допомогою все тої ж прасочки, що додасть стилю «роматік» довершеності.

  

Але як і в усьому важливо не перевершити себе саму, бо ще подумає, що ви хочете затягти його під вінець. Не лякайте його, не на першому побаченні. Образ Ваш романтичний, а Ваша  краса максимально природня.  Та якщо він бачить Вас весь час з дулькою на голові, в кросівках і рваних джинсах,  а тут Ви така вся неперевершена…. З зачіскою, макіяжем (хоч і зовсім непомітним), в сукні, одним словом –  інакша…. Просто киньте ненароком  щось, що були у подружки і вона тренувалась плести коси, чи робити кучерики і Ви не встигли заскочити додому… чи Ви з якоїсь виставки, чи музею…  тобто для Вас це побачення  не є визначною подією року (легенда для нього), ваше побачення  щось буденне, але все ж таки він, Ваш кавалер,  важливий для Вас (так, все дуже складно).

Ваше вбрання

Це має бути сукня або спідниця, і як би прекрасно Ви не виглядали в «восхитетельных штанах» прибережіть їх на потім.  Але, перш за все, ви одягаєте  красиву  білизну, вона надає особливого настрою і особливої грайливості  (і навіть тоді, коли Ви збираєтесь роздягатись наодинці з собою,  красива білизна має бути на Вас і крапка). Ваше вбрання НЕ має бути дуже коротким та з глибоким декольте – дайте можливість йому фантазувати, а не показувати всі Ваші принади відразу. Але і образ аля «матушка отця Васілія» не  стане на допомозі. Ваш наряд не має верещати  за кілометр – «я вийшла, ось вона я!!». Обирайте щось привабливе та спокусливе (так це можливо, без глибоких декольте чи коротких спідниць), в спокійних тонах, що поєднуються між собою. І на майбутнє, обираючи  свій гардероб,  притримуйтесь правила – щось одне, або декольте, або коротка спідниця.  Не вдягайте ніяких мохерів, пухнатого кашеміру і не виглядайте як зефір.

Обов’язково мають бути підбори, регулюйте висоту, виходячи з росту Вашого кавалера, але вони мають бути так само обов’язково  як і гарна білизна. І навчіться на них ходити ну хоча б не рівня моделі, але і  не так ніби вчитесь ходити на ходулях.  Якщо з ходьбою на підборах зовсім біда, то краще їх не вдягати, але тренуйтесь, то величезна сила…

Ну і мають  бути продумані всі дрібнички, як в тому анекдоті:

Перше побачення.  Він до неї:

-Для чого ти вдягла підбори? Ти ледь йдеш.

- Я подумала, тобі подобаються високі дівчата...

- Ні, мені подобаються розумні.

- А для того я вдягла окуляри…

І останній штрих – це Ваш парфум, не їдкий, і не з занадто сильним запахом, і навіть якщо він весняний і легкий – не обливайтесь з голови до ніг, аби в  замкнутому  просторі Вам не довелось відкачувати Вашого кавалера.

Отож, Ви з бездоганним макіяжем, приємними на дотик ручками, в неперевершеній білизні…  Така собі слабка, весела, романтична, не дурна, але і не зарозуміла… Ви готові скорити світ…

Ви смієтеся з його жартів, зі своїми будьте обережні, бо жіноче почуття гумору це добре, особливо самоіронія,  але коли в міру, бо тоді  скоріше, то  вияв агресії або захисна реакція.  Не будьте нудною і якщо він розгубився в якийсь момент – допоможіть йому, візьміть трішечки ініціативи в свої руки, просто будьте приправою в цій страві, але не забувайте, що кухар він… Не махайте сильно руками і не кричіть, коли щось розповідаєте, але і не гундіть собі під ніс. Пам’ятайте, що він не на допиті і не на співбесіді.  Проте якщо вже геть вичерпані теми і він такий собі мовчун, чоловік діла, а не слова, і Ви не дуже знаєте що сказати,  можете скористатися деякими питаннями з відомого тесту  психолога Артура Арона, де 36 питань, після яких люди закохуються одне в одного. Проте якщо Вам хочеться такого експерименту, перевірити на правдивість той тест, то Ваш партнер має знати про те і всі умови тесту мають бути виконані. І якщо він погодиться, спробуйте. Чому б ні? Будьте легкою і чарівною, я вірю, що Ви зможете скорити його серце, варто лише забажати, адже Ви народилися жінкою.

Сподіваюсь все пройде як найкраще і ваше перше побачення не стане останнім і Вам вдасться причарувати серце і душу.

comments powered by Disqus
 
Top