Дівчатам обов’язково до читання. Побачення. Підготовка. Ч.1

Дівчатам обов’язково до читання. Побачення. Підготовка. Ч.1

Отож, вважаємо, що диво здійснилось і він (єдиний, той самий чи ні вирішуватимете далі) запросив Вас на побачення. Можливо, Ви запросили його, але це має бути дуже делікатно, так аби він не здогадався, що у Вас на нього якісь плани. Вважаємо що запрошення відбулось, і Ви така гарна цього вечора будете проводити дозвілля весело чи ні залежить від Вас, але в будь-якому випадку не одна.

А тепер потрібно причепуритись.

Ручки

Вони мають бути доглянутими, ніяких довжелезних нігтів, а тим більше якихось на них скульптур, як би гарно та естетично то не було на Вашу думку. Ні! Ні! І ще раз НІ!

Гігієнічний манікюр, або лак з пастельними тонами, френч теж буде довершено виглядати, але тільки з короткими нігтями.

  

Аби швидко привести свої ручки в порядок, Вам знадобиться манікюрний пристрій Panasonic ES-WC20VP520.

Пилочки, що є в наявності, відполірують нігті й нададуть їм блиску навіть без додаткового покриття.

Отож, головний меседж щодо Ваших рук – охайні, не кричущі і без пазурів. Не начіплюйте на себе прикрас – каблучок, браслетів… бо тим самим на підсвідомість Ви говорите йому – в тебе є суперник (бо здавна прийнято, що каблучки дарують чоловіки, і дарма, що, можливо, Ви і сама себе прикрашаєте… колективне підсвідоме буває сильнішим). І звичайно ж добре, коли він завойовує Вас і в ньому прокидається дух суперництва і мисливський запал, але, повірте, це все не для першого побачення і не тоді, коли Ви ледь дочекались запрошення.

Ніжки

Подбавши про руки, обов’язково подбайте і про свої ніжки. Ваш педикюр також має бути бездоганним, навіть якщо Ви нічого там собі не плануєте і Ваш вихід буде на підборах без відкритих пальчиків, але настрій і відчуття неперевершеності складається з деталей і Ваші ніжки одна з таких деталей.

  

Для педикюру в домашніх умовах можна скористатись електроприладом Medisana MPS 85126 для манікюра/педикюра.

Цей же прилад Вам стане в нагоді і для манікюру, тож вибір за Вами що саме обрати. 2в 1 чи 2 незалежні прилади.

Ваші ручки сяють, ніжки готові хоч зараз закрутитись в танці, грайливий настрій мало-помалу створюється і вже десь всередині хочеться пригод, але це ще не все, мила моя Попелюшка, і попереду ще дуже багато роботи ...

comments powered by Disqus
 
Top