Огляд електронної книги AIRON AirBook City Base: функціональний рідер з чудовою ергономікою

Огляд електронної книги AIRON AirBook City Base: функціональний рідер з чудовою ергономікою

Поява електронних книг дозволила любителям літератури постійно носити з собою цілу бібліотеку. Але користувачі оцінили не тільки кількість книг, що можна помістити у гаджет, але й зручність та переваги у використанні таких девайсів не тільки під час відпочинку, а ще й у подорожах., та пересуванні у громадському транспорті. Саме тому, в сьогоднішньому огляді, ми розглянемо зручний та ергономічний рідер AIRON AirBook City Base.

Комплектація

Упаковка пристрою приємно здивувала, вона має дві частини.

Зовнішня оболонка створена з міцного картону, а сам пристрій знаходиться у внутрішній коробці з відкидною кришкою.

Її сміливо можна дарити без додаткової обгортки.

Комплектація пристрою є більш ніж скромною, так як крім пристрою виробник додав лише кабель Micro USB та паперову документацію. На жаль, ні блоку живлення для звичайних розеток, ні навушників немає. Але завдяки цьому, користувачі можуть самі додатково вибрати необхідні аксесуари.

Зовнішній вигляд та ергономіка

Корпус електронної книги виготовлений пластику з софт-тач покриттям сірого кольору. На лицьовій стороні є 6-дюймовий E-ink Pearl-екран. Над ним знаходиться назва пристрою. З лівої і правої сторони від дисплею розташовані здвоєнні кнопки навігації, тому пристроєм зручно користуватися будь-якою рукою.    

В нижній частині передньої панелі розташована здвоєна кнопка «додому», «меню», а також кнопки підтвердження та здвоєна клавіша «назад» і «оновлення екрану». Для навігації передбачена чотирьохпозиційна клавіша з червоним обідком.

Усі роз’єми винесені на нижню грань. Тут є слот для карт-пам’яті формату  MicroSD, порт Micro USB, 3,5-мм аудіовихід, заглиблений роз’єм для скидання налаштувань, а також LED-індикатор та кнопка увімкнення пристрою.

На задній стороні нанесена назва та логотип виробника.

AIRON AirBook City Base не відрізняється великими розмірами – 164 x 116 x 8,6 мм. Його вага складає лише 160 г.

За рахунок можливості керування будь-якою рукою, приємного на дотик пластика, зручних розмірів та невисокої ваги, користуватися книгою досить комфортно навіть у транспорті.

Екран та функціонал

Як уже згадувалось, книжка має E-ink Pearl-дисплей на шість дюймів з 16 градаціями сірого і роздільною здатністю 1024 х 758. Враховуючи співвідношення роздільної здатності та розмірів дисплея, чіткість тексту отримується більш ніж на високому рівні - щільності пікселів складає 213 ppi.

Чіткість екрану дозволяє з комфортом переглядати у чорно-білому вигляді зображення, фотографії, комікси та з комфортом читати мангу. До того ж рідер підтримує наступні формати зображень: JPG, GIF, PNG, BMP.

Після увімкнення рідера, перед користувачем відкривається вісім пунктів меню.

Першим серед них є історія, за допомогою якої можна переглянути список відкритих книжок у хронологічному порядку.

Наступний – книги. Усі наявні текстові файли на внутрішньому накопичувачі розташовані в алфавітному порядку.

Додатки – розділ, в котрому є пошуг книг за назвою та ігри. Останніх всього дві: «ящики» та «мозаїка», знайомі більшості користувачів ще з часів мобільних телефонів з монохромними екранами.

Четвертий розділ названий «Файли» є диспетчером файлів який усі звикли бачити на смартфонах. Проте, на жаль, серед редагування наявна тільки функція видалення.

Також присутній розділ «Фото», тому тут з легкістю можна переглядати як фотографії, так і як я вже згадував, читати журнали, комікси та мангу.

Дещо несподіваною для недорогої моделі можна назвати можливість прослуховувати музику форматів WAV та MP3 за допомогою вбудованого плеєра. Користувач може навіть налаштувати еквалайзер та увімкнути режим «повторення» та «випадковий вибір», але звук не відрізняється надзвичайною якістю і нагадує недорогі MP3-плеєри.

Останніми пунктами стали «Календар» та «Опції». В останньому розділі можна налаштувати оновлення екрана, живлення, час та дату, мову, здійснити форматування, скинути налаштування та отримати інформацію про пристрій.     

Під час огляду, читання з AIRON AirBook City Base відбувалося без проблем, усі заявлені формати, книжка відтворювала з легкістю та без затримок.

Автономну роботу книги забезпечує літій-іонний акумулятор на 1500 мАч, та на відміну від смартфонів та планшетів, цього об’єму, у режимі читання, вистачить щоб прочитати мінімум три книжки на 500 сторінок без підзарядки.   

Мені дуже сподобався AIRON AirBook City Base, під час тестування рідера не викликало жодних дорікань. І хоч книга не отримала додаткових можливостей таких як радіо, підключення до мережі та інших, усі наявні функції працювали найкращим чином. Книгу однозначно можна порекомендувати любителям літератури і коміксів, або подарувати його своїм близьким та друзям.  

ОСОБЛИВОСТІ:

• Висока автономність •

• Програвач аудіофайлів •

• Якісний E-ink Pearl-дисплей •

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

 • Модель: AIRON AirBook City Base
 • Діагональ екрана: 6"
 • Тип екрана: E-ink Pearl
 • Кольоровість екрана: 16 градацій сірого
 • Оперативна пам’ять: 128 МБ
 • Вбудована пам’ять: 4 ГБ
 • Ємність батареї: 1500 мАч
 • Формат карт пам’яті: micro SD до 32 ГБ
 • Інтерфейси: Micro USB 2.0, 3,5-мм аудіовихід
 • Формати: TXT, EPUB, PDF, FB2, DOC, RTF, CHM, DJVU, ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDB, JPG, GIF, PNG, BMP, MP3, WAV
 • Розміри: 164 х 116 х 8.6 мм
 • Вага: 160 г  
comments powered by Disqus
 
Top