Нові електричні велосипеди та скутери отримають незвичайний зовнішній вигляд

Нові електричні велосипеди та скутери отримають незвичайний зовнішній вигляд

Існує дві думки на рахунок зовнішнього вигляду та дизайну, коли справа стосується електричних транспортних засобів. Одна група людей вважає, що такі транспортні засоби мають виглядати звичайно, а деякі вважають, що нетрадиційні технології повинні нетрадиційно виглядати. Представниками з останнього пункту стали скутер Raker і електро-байк Trayser.

Обидва байка оснащені алюмінієвим каркасом, вирізаним за допомогою лазера. До речі, кожен з них виграв iF Design Award. Крім того, власники можуть за допомогою 3D-друку замінювати деякі пластикові компоненти пристроїв.

Raker оснащений літій-іонним акумулятором 72В/25 кВт*ч. Безщітковий двигун потужністю 2000 Вт зможе розігнати скутер до швидкості 45 км/год. При цьому один заряд потребує 5 годин, а вистачає його приблизно на 80 км в міських умовах.

Серед особливостей варто виділити передню та задню підвіску (120 і 27 мм), колеса діаметром 30,48 см з шириною 7,62 см, а також повний комплект освітлення. Його вага складає 75 кг. За попереднім замовленням скутер коштує 3855$. Ця модель доступна в чотирьох кольорах.

Райдерам, які надають перевагу педалям, більше сподобається Trayser. Мотор забезпечує швидкість до 25 км/г. В засіб пересування вбудований 42В/20-А літій-іонний акумулятор, котрого має вистачити на 97 км шляху. Як і у Raker, акумулятор тут заряджається 5 годин.

До особливостей можна додати ремінний привід і дискові гальма Tektro. За попереднє замовлення цього транспортного засобу потрібно викласти  2428$.

джерело: www.gizmag.com

comments powered by Disqus
 
Top