Roborace анонсував автономний безпілотний гоночний автомобіль

Roborace анонсував автономний безпілотний гоночний автомобіль

Час, коли на гоночних трасах змагатимуться лише автомобілі, без водіїв, вже не за горами. Вже в цьому році відбудеться чемпіонат серед безпілотних гоночних автомобілів - Roborace, який проходитиме в рамках Formula E – перегонів електричних болідів із відкритими колесами.

На минулому тижні було презентовано безпілотні боліди, які створювалися спеціально для Roborace. Дизайн автомобіля розроблявся конструктором-дизайнером Даніелем Саймоном, який створював зразки техніки для фільму «Трон-2». Особливість безпілотних автомобілів керованих бортовим комп’ютером - це відсутність кабіни водія, що створює безліч можливостей для дизайну та створення аеродинамічного корпусу.

Основною метою, за словами Даніела Саймона, було створення красивого електрокара, не обтяженого великою кількістю аеродинамічних елементів та з достатньою притискною силою. Для цього інженерська увага зосередилась на нижній частині боліда, як основного аеродинамічного елемента з більш безшовною конструкцією.

В майбутніх перегонах у всіх командах будуть однакові боліди, які відрізнятимуться лише різними модифікаціями програмного забезпечення. Тому конкурентний аспект полягатиме в різних налаштуваннях програмних алгоритмів.

Поки електрокар серії Roborace є тільки концептом і жодних технічних характеристик наразі не відомо.

Джерело: www.gizmag.com

comments powered by Disqus
 
Top