Огляд ігрового монітора AOC G2460PG: для вимогливих геймерів

Огляд ігрового монітора AOC G2460PG: для вимогливих геймерів

Досвідчені гравці знають, що за якість гри відповідають не лише процесори та графічні карти, але й монітор, який має мати достатній функціонал та можливості, щоб встигати за маніпуляціями геймерів. Саме таким монітором є 24-дюймовий AOC G2460PG, який підтримує фірмову технологію NVIDIA G-SYNC, а тому відтворює ігровий процес без жодних гальмувань.

Комплектація

Монітор поставляється з повним комплектом всього необхідного для роботи: блок живлення, мережевий кабель, дроти DisplayPort та USB 3.0 для підключення USB-концентратору, а також накладка для упорядкування використовуемих кабелів та диск з ПО. 

Дизайн та ергономіка

Монітор, як для геймерського, виглядає досить стримано – з чіткими формами, лаконічним дизайном та спокійною кольоровою гамою. Хоча, як на мене, таке рішення досить таки вдале, тому що надає монітору універсальності – помістити його можна як у вимогливому офісі, так і вдома.

Основний колір корпусу – чорний із вкрапленням салатових елементів. Зокрема, саме салатовий колір надає монітору духу ігрового девайса.

AOC G2460PG виконаний із матового полікарбонату. Рамка навколо дисплею не тонка і не товста – 1,5 см зліва і справа та 2,5 см – зверху та знизу. Текстура рамки стилізована під шліфований метал, що надає монітору легкого алюмінієвого відблиску.

Монітор стоїть на овальній ніжці, розміри якої зовсім не маленькі, що забезпечує пристрою поліпшену стійкість. Так, щоб пересунути його навіть на ковзкій поверхні столу доведеться докласти зусиль. Ніжка функціональна, регулюючи її висоту та обертаючи її, можна налаштувати монітор по висоті, змінити кут нахилу і перевести монітор в портретний режим.

На ніжці знаходиться спеціальна зйомна накладка для кабель-менеджменту, яка дозволяє фіксувати додаткові дроти. При необхідності ніжку можна зняти і закріпити монітор на кронштейн VESA 100 x 100 мм.

Кнопки управління знаходяться на нижній грані під монітором, а піктограми розмістилися прямо над ними.

Тильна сторона гладка та лаконічна, тому навіть якщо її буде видно, ніщо не буде дратувати зір зайвими деталями, елементами кріплення та неприглядним зовнішнім виглядом. 

Збірка і підключення

До свого власника монітор AOC G2460PG потрапляє в напіврозібраному вигляді. Проте користувачу доведеться лише прикріпити ніжку до монітора, підключити блок живлення та під’єднати пристрій до комп’ютера  – і все: AOC G2460PG готовий до захоплюючих мандрів віртуальним світом.

Набір інтерфейсів представлений відеовходом – Display Port, що цілком типово для моніторів з підтримкою NVIDIA G-SYNC, USB концентратором з двома портами USB 3.0. На бічній грані, справа, є ще два порти USB 2.0. До речі, вони дозволяють живити пристрої від монітора навіть у режимі очікування. А ось роз’єму для навушників монітор не має.

Дисплей

В AOC G2460PG використовується 24-дюймова TN-матриця із роздільною здатністю Full HD (1920х1080 крапок) та співвідношенням сторін 16:9. 

Максимальна яскравість матриці становить 350 кд/м ², а час відгуку – 1мс, що є стандартним показником для моніторів ігрового класу.

Не дивлячись на використання TN-матриці,  якість зображення на достатньо пристойному рівні: картинка жива, яскрава, з насиченою передачею кольорів та контрастністю. Здивували і кути огляду, які почали спотворювати кольори лише на максимально гострих та розгорнутих кутах.

Що точно буде оцінено геймерами, так це фірмова технологія від компанії NVIDIA – G-SYNС. Її суть полягає в тому, що вона прибирає розрив та гальмування зображення, роблячи ігровий процес максимально плавним та цільним. Але треба мати на увазі, що дана технологія потребує використання відеокарти, яка її підтримує. 

Управління та ПЗ

Управління монітором здійснюється апаратними клавішами, які розміщені на нижній грані. Меню має чотири розділи. Так, в розділі «Яскравість» можна налаштувати контраст, яскравість, вибрати кольорову гамму і відрегулювати ступінь овердрайва.

Розділ «Налаштування кольору» відповідає за кольоровий режим, а в «Налаштуваннях меню» можна змінити положення на моніторі та ступінь прозорості.

В «Додаткових функціях»  активується фірмова функція NVIDIA G-SYNС, завдяки якій усуваються гальмування та розірвання кадрів на екрані. Тут же можна увімкнути функцію від AOC  – ULMB, яка зменшує розмитість зображення. Але функції ULMB та  G-SYNС не можуть працювати одночасно. 

Враження

AOC G2460PG – це універсальний геймерський 24-дюймовий монітор з підтримками технологій G-SYNС та ULMB. Монітор яскравий, контрастний, з хорошою передачею кольорів та кутами огляду. AOC G2460PG отримав стриманий та практичний дизайн, завдяки чому гармонічно впишеться в будь-який інтер’єр.

 

ОСОБЛИВОСТІ:

• Універсальний дизайн 

• Чудова якість зображення 

• Технологія G-SYNС 

• Функція ULMB 

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

 • Модель AOC G2460PG
 • Вага 6,54 кг
 • Розміри 55,1 х 40,4 х 22,1 см 
 • Дисплей 24″, TN
 • Співвідношення сторін 16:9
 • Роздільна здатність 1920х1080 пікселів
 • Тип підсвітки WLED
 • Яскравість 350 кд/м ²
 • Кути огляду 170°/160°
 • Час відгуку 1 мс
 • Інтерфейси 1 x Display Port, 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, роз’єм для підключення блоку живлення

 

comments powered by Disqus
 
Top