5 фактів про нову Tesla Model 3

5 фактів про нову Tesla Model 3

В Каліфорнії відбувся дебют нового електромобіля Tesla - Model 3. І якщо попередні електромобілі Tesla Motors - Roadster, Model S і Model X були у високому та середньому ціновому діапазоні, то Model 3 позиціонується як бюджетний електрокар.

5. Безпека

На презентації нової Tesla Model 3 Ілон Маск заявив, що це буде «неймовірно безпечний автомобіль». Електромобіль відповідає п’ятизірковому рівню безпеки і очікується, що він отримає максимальні бали у всіх випробовуваннях Національного управління безпеки руху на дорогах. 

Окрім цього, в Model 3 за рахунок стиснутої панелі приборів, передні сидіння змістилися вперед,  завдяки чому вона вміщуватиме в собі п’ять дорослих людей. Задня панель виконана повністю зі скла, що надаватиме автомобілю додаткову обтічність та ефект відкритості простору.

Також Маск запевнив, що Tesla Model 3 матиме більшу вантажопідйомність, ніж будь-який автомобіль з двигуном внутрішнього згорання із аналогічними зовнішніми розмірами.

4. Мінімум 346 км без підзарядки

Маск пообіцяв, що цифра в 346 км – це мінімум і Tesla сподівається перевершити даний показник. Найбільш очевидно, що Model 3 матиме декілька варіантів конфігурацій і з більш потужними батареями/

3. Розгін від 0 до 96 км/год за 6 секунд

В базовій версії електрокар зможе набирати швидкість від 0 до 96 км/год менше ніж за 6 секунд. І за словами Ілона Маска – це не межа, Tesla Model 3 в інших конфігураціях розганятиметься ще швидше.

2. Автопілот

Всі функції автопілота, розроблені Tesla, реалізовані в Model 3 – електромобіль здатен утримувати полосу руху, перебудовуватися в інший ряд та паркуватися.

1.Ціна на Model 3 стартує від $35 000

Як заявив Ілон Маск, ціна на автомобіль починатиметься від $35 000 і навіть без будь-яких додаткових опцій уже є «дуже хорошим автомобілем».

Придбати електромобіль можна буде тільки з кінця наступного року.

На даний момент загальна кількість попередніх замовлень сягає 115 000.

Джерела: www.autoguide.com

                www.theverge.com

comments powered by Disqus
 
Top