Огляд водних елементів живлення NoPoPo – з любов’ю до довкілля

Огляд водних елементів живлення NoPoPo – з любов’ю до довкілля

Хоч все частіше в сучасних гаджетах ми зустрічаємо вбудовані або змінні акумулятори, без батарейок все ще важко уявити деякі пристрої, які ми використовуємо майже кожного дня. Серед них можна виділити пульти керування, геймпади та годинники тощо. Проте чимало людей також знає й про те, що звичайні марганцеві батарейки дуже шкодять довкіллю. Та в сьогоднішньому огляді ми розглянемо елементи живлення, котрі можуть виправити ситуацію.

Особливості

Не зважаючи на схожий вигляд зі звичайними батарейками типу АА, для роботи NoPoPo потрібна тільки вода.

За рахунок будови ці елементи живлення цілком екологічно безпечні, тому що в них відсутні такі токсичні елементи як ртуть, свинець, кадмій, хром, хлорид цинку та інше речовини, що можуть задати шкоди оточуючім та навколишньому середовищу.

Також ці батарейки здатні генерувати напругу 1,5 В. До них є перехідники на батарейки типорозміру С і D.

Характеристики

Батарейки NoPoPo можуть зберігатися в сухому, прохолодному місці, котре захищене від сонячного проміння протягом 20 років. Звичайно перевіряти цей факт ми не маємо ні часу, ні можливостей, тому повіримо розробникам.

Крім довготривалого терміну служби до активації водою, вони мають вагу на 65% меншу ваги звичайних батарейок – всього 15 г.

Активована або ж заправлена батарейка NoPoPo може бути будь-якою рідиною, що містить воду. Це може бути кава, алкогольні напої і навіть слюна та інші речовини, котрі можна отримати в екстремальних умовах.

Батарейка ні в якому разі не позиціонують як акумулятор, але після повної втрати заряду, елемент живлення можна активувати ще до шести разів. Все залежить від потреб обладнання, в котрому вони будуть використовуватися.

Батарейки в роботі

Щоб краще зрозуміти, чому батарейки NoPoPo можна вважати безпечними, потрібно розібратися з принципом їх роботи.

Отже, як нам відомо, звичайні батарейки генерують енергію внаслідок взаємодії цинку, двоокисі марганцю та електроліту.

На відміну від зазначених елементів, у батарейках NoPoPo використовує менш агресивні складові: двоокис марганцю, магнієвий сплав та воду як електроліт. В той же час у «класичних» батарейках електролітом може бути двоокис цинка, калія або амонія. 

Для активування батарейки потрібно взяти піпетку с комплекту, і додати в спеціальні отвори батарейки 0,5-1 мл рідини, якщо під рукою піпетки немає, можна помістити батарейки у воду і збовтувати 30 секунд.

Потім потрібно ретельно витерти елементи від вологи. Після закінчення процедури батарейка буде готовою до використовування.   

Варто зауважити й те, що батарейки NoPoPo придатні для живлення пристроїв з потребою менш ніж 100 mA. Це можуть бути як кишенькові радіоприймачі, світлодіодні ліхтарики, настільні годинники, так і пульти керування.

В той же час ці елементи живлення не сумісні з пристроями, які потребують більш високий рівень струму. Вони не зможуть працювати з фотоапаратами, відеокамерами, приладами оснащеними електричними двигунами тощо.

На практиці, використовуючи мультиметр, вдалося з’ясувати, що батарейки після додавання води генерують напругу 1,9 В. Тобто реальна напруга NoPoPo перевищує заявлену виробником на 0,4 В.  

Враження

Батарейки NoPoPo однозначно є новою гілкою розвитку елементів живлення. Враховуючи проблеми навколишнього середовища, з котрими зустрічається людство, актуальність такого продукту знаходиться на найвищому рівні. Проте не зважаючи на стабільну роботу і новий підхід, вартість у батарейок NoPoPo значно перевищує звичайні батарейки, але це необхідні міри для захисту нашої планети.

 

ОСОБЛИВОСТІ:

• Довгостроковий термін зберігання •

• Робота від рідини •

• Легка вага •

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Модель NoPoPo 1.5V AA
  • Розмір АА
  • Вага 15 г
  • Потужність 1,5 В

   

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті виробника.

comments powered by Disqus
 
Top