Огляд аксесуарів для iPad Pro: силіконовий чохол, обкладинка Smart Cover, чохол UAG та стилус Apple Pencil

Огляд аксесуарів для iPad Pro: силіконовий чохол, обкладинка Smart Cover, чохол UAG та стилус Apple Pencil

Яким аксесуарам надають перевагу численні фанати компанії Apple? Певна річ, що найкращим: оригінальним чохлам та обкладинкам Apple або ж продукції відомих компаній, які на цьому спеціалізуються. Наприклад, Urban Armor Gear з їх непробивними чохлами та кейсами. Відтепер і без того масштабна армія прихильників Apple поповниться представниками творчих професій – художниками, архітекторами та дизайнерами, адже спеціально для них було розроблено Apple Pencil – зручний та функціональний стилус.

Силіконовий чохол та обкладинка Smart Cover для iPad Pro (12,9 дюймів)

Для захисту задньої поверхні iPad Pro компанія Apple розробила спеціальний силіконовий чохол. Такий чохол, завдяки ергономічній та продуманій до найменших дрібниць конструкції, забезпечуватиме надійний захист девайсу.

Кейс надійно фіксує планшет, не додаючи при цьому зайвих міліметрів. Так, чохол повторює форму клавіш блокування та регулювання гучності, а також має необхідні роз’єми.

Чохол виконаний із приємного на дотик силікону та м’якої підкладки з мікроволокна. Силіконовий матеріал чохла забезпечує надійну посадку планшета в руці та фіксує його на ковзких поверхнях.

Проте якщо чохол лише призначений лише для захисту планшета, то обкладинка Smart Cover має значно ширший функціонал. Обкладинка виконана із такого ж силіконового матеріалу та мікроволокна і зовні виглядає лаконічно, підкреслюючи витончений стиль «яблучних» девайсів.

Smart Cover кріпиться до планшета завдяки міцних магнітів, тому обкладинку можна швидко знімати та одягати.

Smart Cover захищає дисплей планшета від пошкоджень, а внутрішня сторона, виконана з мікроволокна, вбирає пил та видаляє відбитки пальців.

Обкладинка не даремно називається «розумною», вона дійсно багатофункціональна та практична. Так, відкриваючи її, планшет автоматично переходить із режиму сну, а закриваючи – навпаки, екран вимикається, а пристрій блокується. На практиці це дуже зручно і більше того – це значно економить заряд девайсу.

Також Smart Cover можна використовувати як підставку для планшета. Так, гаджет можна припідняти над поверхнею для зручності роботи, або ж розмістити в положенні для переглядів фільмів та показу презентацій.

Найкраще використовувати чохол та обкладинку разом, так планшет буде повністю захищеним, а користувач насолоджуватиметься такими маленькими функціональними деталями, які значно полегшують життя. Комбінація чохла та обкладинки надаватиме iPad Pro стильності. 

Захисний чохол Urban Armor Gear

Даний чохол я вже тестувала в одному з попередніх оглядів. І повторна зустріч з ним лише переконала мене в об’єктивності мого огляду.

Чохол виглядає надзвичайно круто та стильно, він виконаний з якісних матеріалів, ергономічний та зручний.

Більш детально про нього та про інші моделі UAG можна прочитати тут.

Стилус Apple Pencil для iPad Pro

Не так давно компанія Apple презентувала стилус для iPad Pro - Apple Pencil: лаконічний олівець білого кольору. Стилус орієнтований на людей творчих, яким під рукою завжди потрібно мати універсальний інструмент, яким можна швидко створювати ескізи та занотовувати ідеї.

В цілому, на ринку стилусів і до виходу Apple Pencil було достатньо пристроїв, орієнтованих на професійних архітекторів та художників. Тому новинка відразу і цілком очікувано прикувала погляд своєї цільової аудиторії, адже Apple неодноразово вражала неординарними рішеннями.

Дизайн стилуса повністю відповідає концепту інших девайсів Apple. Тут не знайдеш зайвих деталей, комбінацій фактур чи кольорів – все просто, як і все геніальне: білий колір, гладка поверхня та проста форма. 

Тримати Apple Pencil в руках зручно, він в міру тяжкий, завдяки чому можна регулювати силу натиску.

Зразу слід відмітити, що працюватиме стилус тільки на базі iPad Pro. В нашій редакції ми творили на 12,9-дюймовому iPad Pro, розмір якого дає змогу розвернутися в творчих пошуках.


Найголовніше те, що функціонал Apple Pencil дозволяє втілювати у життя найнеймовірніші ідеї та задумки. Розробники попіклувалися про те, щоб навіть людина, яка ніколи не мала справи зі стилусами, могла швидко та інтуїтивно освоїти роботу з ним.


Pencil може похвалитися багатьма своїми функціями та характеристиками. По-перше, стилус відрізняється блискавичною швидкістю відгуку, тому процес малювання чи креслення відбувається практично так само, як і на аркуші. Також планшет ідентифікує більше точок дотику під час роботи стилусом, аніж просто пальцем.
По-друге, інженери приділили велику увагу зручності роботи зі стилусом. Так, у ході роботи з «ручкою» користувач може розмістити руку на дисплеї, а планшет автоматично блокуватиме сигнали, які надходитимуть від долоні.

Найцікавіше в Apple Pencil – це можливість міняти силу натиску та малювати під різними кутами, як справжнім художнім олівцем чи ручкою. Змінюючи силу натиску стилуса на екран можна малювати товстими або тонкими лініями. А якщо розмістити Apple Pencil під нахилом, то можна досягнути ефекту затінення, як і в роботі зі звичайним олівцем.

Apple Pencil  вистачить на 12 годин творчості. Живиться стилус від планшета. Під магнітним ковпачком розташований конектор Lightning, який під’єднується до планшета для живлення. Також можна скористатися спеціальним перехідником для живлення від комп’ютера чи мережі.
Apple Pencil має функцію швидкого заряду – за 15 секунд живлення стилус може ще 30 хвилин працювати автономно.

Повний потенціал Apple Pencil розкривається у спеціальних програмах, які можна завантажити з App Store. 

Враження

В цілому, всі аксесуари, представлені в даному огляді – це практичні та функціональні додатки для iPad Pro. Силіконовий чохол та обкладинка Smart Cover захищають гаджет, роблять його менш вразливим до численних механічних пошкоджень, які трапляються у ході використання.
Apple Pencil буде оцінений не лише художниками-професіоналами, але і початківцями, а когось, можливо, навіть надихне своїм функціоналом на творчість.

 

ОСОБЛИВОСТІ:

• Якісний матеріал • 

• Функціональність • 

• Стильний дизайн • 

• Надійність • 

 

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

 • Модель Силіконовий чохол для iPad Pro Charcoal Gray (MK0D2ZM/A)
 • Діагональ 12,9"
 • Матеріал силікон, мікроволокно

 

 • Модель Обкладинка Smart Cover Charcoal Gray (MK0L2ZM/A)
 • Діагональ 12,9"
 • Матеріал силікон, мікроволокно, магніт
 • Додатково магнітні елементи кріплення та відкривання

 

 • Модель Urban Armor Gear для iPad Pro (IPDPRO-CBT-VP)
 • Діагональ 12,9"
 • Матеріал гума, алюміній
 • Додатково алюмінієва підставка, тримач для стілуса Apple Pencil

 

 • Модель Apple Pencil (MK0C2ZM/A)
 • Розміри 17,5 х 0,9 см
 • Вага 20,7 г
 • Живлення Lightning
 • Комплектація перехідник для живлення, запасний наконечник

 

comments powered by Disqus
 
Top