Укрпошта планує створити свій аналог Ebay в Україні під назвою «Ubay»

Укрпошта планує створити свій аналог Ebay в Україні під назвою «Ubay»

30 березня відбувся круглий стіл на тему «Створення на базі УДППЗ «Укрпошта» національного оператора з інформаційних та фінансових послуг».

Під цією амбіційною назвою, варто ставити наголос саме на фінансові послуги, пояснив Євген Зімін – директор з інформаційних технологій УДППЗ «Укрпошта». За його словами основною ідеєю проекту є перетворення Укрпошти в інформаційно-фінансового оператора.

Таким чином Укрпошта стане технологічним партнером для фінансових компаній, таких як банки, платіжні системи, системи електронних грошей, різних провайдерів послуг. Головна ціль цього заходи – отримати додаткове джерело прибутку. 

Для партнерів Укрпошта має дві великих переваги: широка інфраструктура, яка значно більше ніж мережа відділень усіх разом узятих банків країни та потенційна клієнтська база.

Що не менш цікаво, пошта готова створити технологічну базу для партнерів. Це буде фізичних канал серед яких будуть термінали та кіоски самообслуговування.

Наступним каналом є майбутній інтернет-ресурс, котрий розміщатиме на своїй платформі каталог послуг та продуктів. Між собою його поки що називають «Ubay», що можна розшифрувати як «Ukrainian Bay» (прим. похідне від назви сервісу Ebay). В перспективі на цьому ресурсі як фізичні так і нефізичні особи зможуть купувати будь-які товари або ж послуги.

На відміну від аналогів, пошта буде гарантувати здійснення угоди, її оплату та доставку, здійснюючи це все своїми власними ресурсами.

Також не менш цікавою є інформація про створення двох мобільних сервісів серед яких буде створено власне додаток, що буде надавати не тільки інформацію, а й здійснювати транзакції. Ще буде розроблений Mobile Wallet, в котрий можна буде додати усі наявні картки, котрими користуються українці.

Представники Укрпошти наголошують на тому, що вони є єдиною організацією, котра може здійснити операцію Card to Cash в будь-яку точку країни.

Більше інформації ви можете отримати за посиланням.

comments powered by Disqus
 
Top