Огляд захисного скла Urban Armor Gear: на варті безпеки вашого смартфону

Огляд захисного скла Urban Armor Gear: на варті безпеки вашого смартфону

Багато хто до сих пір відмовляється вірити в протиударні властивості захисного скла і завзято продовжує клеїти на новенькі девайс плівки. Проте численні краш-тести все ж дають надію сподіватися, що після падіння смартфона на асфальт чи плитку він не лише виживе, а е й залишиться цілим та неушкодженим. Тим паче, коли на захисті смартфона не якась продукція «Noname», а скло від одного із найавторитетніших виробників захисних аксесуарів для техніки – Urban Armor Gear.

Комплектація

В комплекті із склом йдуть дві клейкі стрічки, серветочка з мікрофібри для очистки екрану перед встановленням скла та інструкція. Все це упаковано в картонну коробочку, яка уберігає скло від механічних пошкоджень.

Функціональність

Urban Armor Gear виробляє захисні стекла для топових моделей смартфонів. Так, нам на огляд потрапило скло для iPhone 6/6S та 6 Plus/6S Plus, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy Note 5 та LG G4.

 

Протектор Tempered Glass Shield – це японське загартоване скло із рівнем твердості 9H. Така ступінь твердості означає, що подряпати таке скло може лише діамант, який має максимальний рівень твердості – 10H. Що це все даватиме на практиці? По-перше, що смартфону із таким протектором не загрожуватиме небезпечне сусідство із ключами в кишені чи сумці, а також випадкові дотики гострих предметів. Проте такими характеристиками можуть похизуватися і звичайні захисні плівки. Головна особливість захисного скла полягає в іншому – а саме в здатності демпфувати силу удару, тобто брати її на себе, таким чином захищаючи екран смартфона. В житті, смартфон, який впав на асфальт чи плитку, залишиться цілим, а пошкодиться лише скло.

Одразу слід зауважити, що серйозна ударостійкість ніяким чином не позначається на товщині скла. Для iPhone товщина скла складає лише 0,2 мм, а для всіх інших моделей – 0,3 мм. Тому на зовнішньому вигляді та ергономічності смартфона скло не позначиться.

Захисне скло UAG має олеофобне покриття, завдяки чому відбитки пальців легко стираются та не залишаються на екрані. Також розробники оснастили скло захистом фільтром від синього кольору, який негативно впливає зір людини. Стосовно тактильних відчуттів, то захисне скло не зменшує чутливість сенсору – смартфон так само швидко та точно реагує на дотик, як і без скла. На передачі кольорів протектор теж не позначається – яскравості не поглинає, кольори не спотворює. 

Проте якщо піднести скло до екрану, то можна помітити, що воно має легкий відтінок, який дещо перекриває сині тони екрану. Зокрема, в цьому і полягає захист зору від синього кольору.

Встановлюється захисне скло Urban Armor Gear просто, тому людина, яка коли-небудь вже проводила подібні маніпуляції, цілком зможе справитись сама. Треба повністю очистити дисплей серветкою з комплекту поставки та для прибирання пилу задіяти клейкі стрічки. Основним складним моментом стане правильне розташування скла. Треба зняти з нього захисну плівку та плавно покласти на дисплей смартфону. Під час встановлення скла буде помітно як повітряний прошарок плавно зникає. Якщо ж під скло потрапив пил, то можна підняти скло та повторити дії, але це робити не рекомендується.

Враження

Захисне скло Urban Armor Gear вартує того, щоб віддати за нього кругленьку суму. Протектор покриватиме екран смартфона тоненькою бронею, яка захищатиме його від подряпин, ударів та механічних пошкоджень. А в момент падіння смартфона на підлогу захисне скло UAG візьме весь удар на себе.

ОСОБЛИВОСТІ:

• Протиударні властивості 

• Тонке та непомітне 

• Захист зору 

• Олеофобне покриття 

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

  • Модель Urban Armor Gear Tempered Glass Shield
  • Комплектація захисне скло, серветка з мікрофібри, дві липкі стрічки, інструкція
  • Товщина 0,2 мм для iPhone 6/6S, 0,3 мм для Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy Note 5, LG G4
  • Покриття олеофобне
  • Додатково захист від спектру синіх кольорів
comments powered by Disqus
 
Top