Дівчатам обов’язково до читання

Дівчатам обов’язково до читання

Рекомендовано дівчатам, чоловіки працюють…

Весна. Час, коли пробуджуєтеся природа, і  час, коли душа особливо різко потребує  кохання-зітхання. І якщо прати, прибирати, готувати, прасувати і т.д.  ці всі  принади очікують на Вас  згодом, вже тоді, коли Ви з гордістю можете носити обручку, то для того аби вам її вдягли потрібно побути жінкою  аби знайти те саме щастя  і тут потрібні трішки інакші хитрощі.

Все, що викладено  далі адресовано  дівчатам.  Чоловіки,  не  засмічуйте свій такий  і без того  перевантажений різними проблемами мозок. Краще відпочиньте, сходіть/подивіться футбол, чи поганяйте м’яч зі своїми друганами  у дворі/стадіоні, чи сходіть  до тренажерної  зали,  у сауну, чи… зробіть щось таке, що  додасть вам сил та наснаг,  але пам’ятайте, що все що занадто, то не добре. Відпочиньте дорогі чоловіки  аби і далі впроваджувати у життя геніальні ідеї (і зараз я не про 7 кухлів пива наввипередки),  і  вбережіть  себе і свою свідомість від того, що роблять , я б навіть сказала, виробляють  дівчата, аби ви вважали їх чарівною статтю.

Отож, дівчата, прискорену версію підготовки до побачення можна переглянути у відомому ролику про лабутени, проте і там є деякі нюанси про які трішки згодом.  Але до моменту самого побачення ще треба довго йти та  необхідно добре підготуватися, бо спочатку потрібно аби з’явився той, хто не буде тямити в пАстЄльних тонах і  покличе Вас на те саме побачення. Нажаль,  статистика говорить про те, що красиві дівчата здебільшого одинокі (ех, прикро, що чоловіки вже дивляться футбол і не дізнаються, що в розріз загальному переконанню  красиві дівчата довше лишаються самотніми і їм тяжче знайти свою половинку, аніж їх не таким гарним подружкам). Психологія  стверджує, що все від чоловічих страхів – страх отримати відставку та дізнатися про напрямок, якого немає на картах. Отож аби вберегти свою чоловічу гідність чоловіки будуть задовольнятись невеликим, а про неосяжне зітхати і фантазувати.

Дуже гарно ілюструє як завойовувати чоловічу прихильність старий радянський  фільм «Самая обаятельная и привлекательная».  Передивіться його, але вже з позиції реальних рекомендацій. Так, дівчина/жінка має бути слабкою статтю і не потрібно збивати ноги і тягти перед собою торби, чи як супермен міняти в під’їзді лампочку, якщо поруч живе такий прекрасний та одинокий сусід, варто лише його попросити про допомогу, а якщо відмовить, то викреслюйте його зі свого списку. Але все це – торби, заміна лампочок, забитий цвях… вам потрібно робити і вміти, але не в присутності чоловіка.  Так, бути жінкою важко. За даними опитування-анкетування, що проводились при РАГСах, чоловіки хотять аби їх дівчина була ніжна, покірна, домашня, але самостійна і добре заробляла (так, і в чоловіків буває з логікою збій). Отож, дівчата, будьте легкими (не потрібно на питання про справи розповідати про свою сварку в тролейбусі, чи про те як вам зле, чи описувати свій депресивний стан), відкритими (посміхайтесь, будьте ввічливими, уважними, хваліть чоловіків частіше, вони так того потребують, ви навіть собі не можете уявити як) та сяючими (нехай буде обов’язково те, від чого у вас горять очі, потрібно аби була справа, яка дозволятиме Вам піднімати вашу самооцінку і буде вас надихати і зараз я не про 45 котиків у вас вдома…). І пам’ятайте, що життя складне і казкових принців та ідеальних людей не існує (людей, не чоловіків, а людей – ви теж не ідеальна). Не думайте, що чоловік  Вам щось винен тільки тому що Ви вся така неперевершена і заслуговуєте як мінімум на трон і корону (не забувайте, що це лише Ваша думка, ну, можливо, ще Вашої мами та Вашого татка, а от він може і не розглядів Ваших принад). Але і не забувайте себе цінувати, бо не для того мати квітку ростила… Так, одне суперечить іншому – це жінки. Не будьте зарозумілими, але і дурнуватими виглядати не треба. Виглядайте завжди розкішно, бо Ви не можете знати де і коли трапиться він, той самий.

 А от як правильно себе причепурити буде далі…

comments powered by Disqus
 
Top