Transcend JetDrive Go 500 — накопичувач з двома роз'ємами для iPhone, iPad та iPod

Transcend JetDrive Go 500 — накопичувач з двома роз'ємами для iPhone, iPad та iPod

Компанія Transcend представляє новинку, флеш-накопичувач JetDrive Go 500, що був створений для використання з мобільними пристроями Apple. JetDrive Go 500 має невелику вагу, компактний корпус, виконаний з високоякісного сплаву, та оснащений роз'ємами Lightning та USB 3.1 Gen 1, що дозволяє переписувати дані між портативними пристроями Apple та комп'ютерами.

Маленькі металеві JetDrive Go 500 постачаються у корпусах золотистого та сріблястого кольору. Подовжений роз'єм Lightning дозволяє під'єднувати до JetDrive Go 500 навіть пристрої, що вміщені у товсті захисні чохли, які заважають під'єднанню звичайних флеш-накопичувачів.

Накопичувач JetDrive Go 500 оснащений роз'ємами двох типів: Lightning та USB 3.1. Швидкість передачі даних через Lightning може досягати 20 МБ/с, в той час, як USB 3.1 Gen 1 дозволяє копіювати на швидкості 130 МБ/с.

Безкоштовний мобільний додаток Transcend JetDrive Go дозволяє виконувати широке коло завдань: від резервного копіювання вмісту «Фотоплівки» на JetDrive Go 500 до копіювання файлів з пристрою під керуванням iOS на комп'ютер. Крім того, він підтримує різноманітні формати файлів, у тому числі, зображення, аудіо, відео та документи. Функція «Зйомка та записування» (Shoot and Save) дає можливість записувати фотографії та відео безпосередньо до накопичувача JetDrive Go 500. Додаток також автоматично впорядковує фотографії, відео та документи по відповідних папках.

У продажу представлені накопичувачі серії Transcend JetDrive Go 500 ємністю 32 ГБ або 64 ГБ.

comments powered by Disqus
 
Top