Огляд портативних зарядних пристроїв TP-LINK TL-PB2600 та TL-PB5200: швидке та безпечне живлення

Огляд портативних зарядних пристроїв TP-LINK TL-PB2600 та TL-PB5200: швидке та безпечне живлення

Зараз на ринку портативних зарядних пристроїв можна знайти акумулятори на будь-який смак і потреби. До нас на тестування потрапили пристрої від TP-LINK – TL-PB2600 та TL-PB5200. Це красиві та компактні акумулятори із підтримкою функції безпечного живлення.

Дизайн та ергономіка

Портативні зарядні пристрої виглядають стильно та лаконічно. Дизайн акумуляторів варіюється залежно від їх ємності.

Найменший, ємністю 2600 мАг, має продовгувату циліндричну форму. Корпус пристрою виконаний зі стійкого до забруднень та подряпин полікарбонату.

На округлому корпусі розміщені кнопка увімкнення/вимкнення пристрою та світлодіодний індикатор рівня заряду батареї  або під’єднаного девайсу.

Роз’єми для підключення пристроїв знаходяться зверху і представлені портами USB 2.0 та Micro USB.

Даний акумулятор надзвичайно компактний, тому він легко розміститься в кишені або в маленькій дамській сумочці. Вага пристрою становить 67 г, тому про нього можна забути, допоки він не буде потрібен.

Зарядний пристрій ємністю 5200 мАг – TL-PB5200 – більший та тяжчий. Він виконаний в формі прямокутника із закругленими кутами.

На корпусі зарядки є чотири світлодіодні індикатори рівня живлення, а на верхньому боці розмістилися клавіша увімкнення/вимкнення та порти USB 2.0 та Micro USB.

Завдяки ергономічності корпусу, даний акумулятор також легко розміститься у невеликій кишені та сумці. Пристрій легкий – лише 135 г, тому носити його з собою не складе труднощів.

Лінійка акумуляторів TP-LINK представлена також моделлю із ємністю 10400 мАг. Вона дещо більша, ніж модель ємністю 5200 мАг, проте теж компактна та ергономічна.  

Функціональність

 Акумулятори TP-LINK TL-PB2600 та TL-PB5200 сумісні з переважною більшістю портативних гаджетів: смартфонами, планшетами, музичними плеєрами, ігровими девайсами тощо. Для цього виробник поставляє разом з пристроями кабелі Micro USB.

Проте слід розуміти, що ємності TL-PB2600 не буде вистачати для стовідсоткової зарядки сучасних девайсів з батареє близько 3000 мАг. Але із завданням швидко підживити гаджет в дорозі дана модель справиться відмінно. Виробник позиціонує TL-PB2600 та TL-PB5200 як портативні акумулятори з функцією безпечної зарядки.

Так, зарядні пристрої уберігатимуть девайс від коротких замикань, перенапружень та перевантажень.

TL-PB5200 - це вже більш повноцінний пристрій для швидкої підзарядки. На прикладі популярного смартфону Apple iPhone 6 з ємністю акумулятора у 1810 мАг, повного заряду даного акумулятора вистачить більш ніж на дві зарядки, тому в дорозі він зможе живити по черзі одразу декілька пристроїв.

Дана модель має технологію Smart Charging – при підключенні смартфона або іншого девайса до акумулятора, він ідентифікує модель та необхідну для безпечної зарядки потужність.

Вхідний і вихідний струм для TL-PB2600 – 5В/1А, а для TL-PB5200 – 5В/2,4A. 

Враження

В цілому, TP-LINK TL-PB2600 та TL-PB5200 складають враження безпечних, надійних та живучих портативних акумуляторів. Вони красиві та стильні, тому виглядатимуть гармонічно із всіма сучасними девайсами.

Наявність моделей із різною ємністю акумулятора дозволяє кожному обзавестися найбільш зручним пристроєм та забути про форс-мажорні обставини, коли смартфон вимикається під час важливого дзвінка, а камера перестає працювати в найцікавіший момент. 

ОСОБЛИВОСТІ:

• Стильний дизайн 

• Портативні та компактні 

• Захист від коротких замикань 

• Технологія «розумної» зарядки 

 

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

  • Модель TP-LINK TL-PB2600
  • Розміри 9,3 x 2,5 x 2,5 см
  • Вага 67 г
  • Ємність 2600 мАг
  • Інтерфейси Micro USB, 5 В/1 А, USB 2.0, 5 В/1 А

 

  • Модель TL-PB5200
  • Розміри 9,2 x 5,3 x 2,2 см
  • Вага 135 г
  • Ємність 5200 мАг
  • Інтерфейси Micro USB, 5 В/2.4 А, USB 2.4, 5 В/1 А

 

comments powered by Disqus
 
Top