FinalWire підготували для користувачів нове оновлення AIDA64 – версію 5.70

FinalWire підготували для користувачів нове оновлення AIDA64 – версію 5.70

Програма без котрої важко оцінити усі можливості нового комп’ютера отримала нове оновлення. Усі основні нововведення AIDA64 v5.70 ми розглянемо у цьому матеріалі.

Розробник впровадив нову технологію трасування променів і розрахунку потужності, а також підтримку Vulkan API.

Сьогодні FinalWire випустила оновлення своєї програми для персональних комп’ютерів. Версія AIDA64 5.70 надасть юзерам можливість запускати тести використовуючи багатопоточне трасування променів, які повною мірою підтримують AVX, AVX2, FMA. Нові тести з плаваючою змінною виконують більш реалістичні робочі навантаження, а також дозволяють більше навантажити процесор.

AVX і FMA прискорюють тести трасування променів на FP32 і FP64

В оновленні з’явилася абсолютно нова пара багатопоточних тестів трасування променів з використанням оптимізації VX, AVX2, FMA, FMA4 і SSE. Існуючі тести IOPS CPU були додатково оптимізовані для процесорів сімейства AMD Bulldozer, в рамках GPGPU Benchmark Suite. Для усіх застарілих моделей процесорів усі тести доступні у 32-бітній версії програми.

Підтримка RGB LED клавіатур та миш.

Наявний компонент AIDA64 RGB LED був розширений задля підтримки клавіатур з підсвіткою Corsair Strafe, Logitech G13, Logitech G19, Logitech G19s та маніпуляторів таких брендів як Corsair, Logitech, Razer. Тепер користувачі матимуть можливість виміряти використання ресурсів процесора і пам'яті, мережевого трафіку, температури, напруги, швидкості вентиляторів та енергоспоживання.

Покращений Hardware Monitor

Висока кастомізація Logitech Arx і датчиків дистанційного керування набула розширень. З’явилася підтримка розумних сенсорних датчиків Corsair Link і блоків живлення Corsair AXi. Також оновлення додало кращу підтримку сенсорних датчиків Koolance та T-Balancer.

Підтримка процесорів та чіпсетів нового покоління Intel

AVX2 і FMA оптимізовані для 64-розрядних тестів для шестого покоління Intel Core Skylake і майбутніх Intel Kaby Lake, що будуть використовуватися у десктопах, ноутбуках, планшетах та робочих станціях. Також відбуватиметься інформування про чіпсети для процесорів Intel десятої серії на платформі Sunrise Point, а також інтегрованого контролера пам’яті процесорів Intel Skylake і Kaby Lake. Тести AIDA64 для випробовування стабільності системи використовують Advanced Vector Extensions 2 (AVX2), Fused Multiply-Add (FMA) і апаратне прискорення AES-NI у нових процесорів Intel.

Мобільний додаток AIDA64 для перевищив позначку в 1,2 мільйонів завантажень

Крім комп’ютерних версій, регулярні оновлення надходять і для мобільної версії програми. Випущений рік тому додаток AIDA64 для Android було завантажено більше 900 000 разів, в той час як загальна кількість скачувань з усіх мобільних платформ перевищила позначку у 1,2 мільйонів завантажень.

Підтримка новітніх апаратних технологій

В оновленні присутні багатопотокові тести графічного процесора OpenCL GPGPU, характеристики, температура і контроль охолодження вентиляторів для наступних графічних процесорів: AMD Radeon R5 340X, 350X Radeon R7; NVIDIA GeForce 920MX, GeForce 930MX, GeForce 940MX, Quadro M6000 24GB, Tesla M4. Додана підтримка Kingston SSDNow UV300, Samsung CM871, Samsung PM871 SSD. Також тепер AIDA64 підтримує ACPI 6.1 та AMD Zen Summit Ridge.

Більш детальну інформацію ви можете отримати за посиланням 

comments powered by Disqus
 
Top