Apple представили новий iPhone SE в дизайні iPhone 5S

Apple представили новий iPhone SE в дизайні iPhone 5S

Не зважаючи на велику кількість чуток які розповсюджувались у мережі, Apple все ж змогли здивувати спільноту новим iPhone SE, проте не стільки характеристиками, які відповідають моделям 2015 року, скільки вже давно знайомим зовнішнім виглядом, що дістався новому смартфону від iPhone 5S.

Смартфон був представлений 21 березня 2016 року під час презентації у штаб-квартирі компанії у Купертино.

Приставка SE розшифровується як Special Edition і за словами розробників представлений iPhone є найбільш потужним телефоном з 4-дюймовим екраном на момент виходу.

І якщо зовнішньо iPhone SE повторює iPhone 5S, то залізо він має таке саме як і модель 6S. Варто зазначити в смартфон встановили процесор А9 з 64-бітною архітектурою та додатковий процесор М9 для аналізу рухів.

Камера може похизуватися 12-мегапіксельним модулем, а в режимі панорами знімки можуть досягати 63 МП. Також новий iPhone зніматиме відео у 4К.

Вже стало відомо, що на території США версію на 16 ГБ можна буде придбати за 399$, в той час як 64 ГБ-версія коштуватиме на 100$ дорожче.

Старт продажів розпочнеться з 31 березня серед країн першої хвилі, а попереднє замовлення вже можна буде здійснити з 26 березня. 

джерело: apple.com

comments powered by Disqus
 
Top