Підбиття підсумків десятого сезону Intel Extreme Masters

Підбиття підсумків десятого сезону Intel Extreme Masters

Захід зібрав журналістів та всіх небайдужих до кіберспорту та присвячувався фіналу десятого сезону Intel Extreme Masters.

Така знакова подія в світі кіберспорту як комп'ютерний турнір Intel Extreme Masters частково показала майбутні можливі шляхи розвитку ігрової індустрії.

Спікери заходу -  Юрій Міколишин, маркетинг-директор Intel Ukraine, Степан Шульга, продюсер кіберспорнивних заходів Starladder, та Дмитро Ясєнєв, головний програміст Vostok Games, поділилися планами та перспективами розвитку технології комп'ютерних ігор та наголошували про світовий масштаб даної індустрії.

І спікери, і гості заходу одноголосно дійшли висновку, що майбутнє кіберіндустрії - у розробці додатків віртуальної реальності та створенні окулярів та шлемів, які повністю поглинатимуть користувача у гру.

Також мова йшла про необхідність постійного удосконалення продуктивності процесорів та графічних карт, які мають відповідати вимогам сучасних ігор та пристроям віртуальної реальності. В даному випадку, Юрій Міколишин розповів про досягнення Intel у розробці потужних ігрових процесорі.

Гості заходу могли побачити найновіші геймерські комп'ютери та ноутбуки та перевірити їх в дії.

 

В цілому, подія представляла собою вільний обмін думками, планами та перспективами кіберспорту та ще раз дала зрозуміти про велике майбутнє світової та вітчизняної кіберіндустрії.

comments powered by Disqus
 
Top