У Києві презентували новий квадрокоптер DJI Phantom 4

У Києві презентували новий квадрокоптер DJI Phantom 4

19 березня в Києві відбулась презентація нового квадрокоптера компанії DJI - Phantom 4, якій завдяки новому функціоналу та можливостям стане відміним спадкоємцем легендарної лінійки.

Головною особливістю нового Phantom 4 стала здатність розпізнавати перешкоди та облітати їх. Це стало можливим завдяки встановленню чотирьох сенсорів та спеціальній технології обробки зображення.

Також здивувала функція слідкування за об'єктом. Так, відтепер, щоб безпілотник слідував за вами не потрібно одягати спеціальнімаячки, достатньо сфокусуватись на бажаному об'єкті, а квадрокоптер сам створить 3D-модель простору. 

Phantom 4 може летіти по визначеному наперед в програмному додатку маршруту, а також має спортивний режим, швидкість польоту в якому досягає до 72 км/год.

Також розробники модифікували конструкцію пропелерів, тепер в об'єктиві камери вони не виднітимуться як у попередніх моделях, а сама система кріплення стала більш міцнішою та надійнішою.Вбудована камера Phantom 4 робить 12-мегапиксельні фотографії та записує відео у форматі 4К. Підвіс камери в новій моделі був перенесений всередину корпусу – завдяки цьому під час польотів зникла вібрація.

Також новий квадрокоптер краще літатиме у приміщенні завдяки спеціальним датчикам, які орієнтують його у замкнутому просторі.

Офіційним дистриб’ютором Phantom 4 в Україні стала компанія «FlyTechnology». Квадрокоптер DJI Phantom 4 поступить в продаж з 1 квітня, а його вартість складе 1599 євро.

 

comments powered by Disqus
 
Top