Компанія Wargaming влаштовує турнір серед аматорських команд з призовим фондом у 280000 грн

Компанія Wargaming влаштовує турнір серед аматорських команд з призовим фондом у 280000 грн

У зв’язку з релізом оновлення 9.14 для гри World of Tanks, у Києві відбулась пресс-конференція, на якій представники компанії поділилися з журналістами своїми досягненнями та планами і більш детально розповіли про аматорський турнір WoT, який розпочнеться о 12.00 19 березня (19.03.2016) у місті Київ у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Для українських гравців патч 9.14 став приємною несподіванкою, так як World of Tanks, крім покращеної фізики танків та переробки звуків основних підсистем гри та інших нововведень, отримав українську локалізацію та озвучку.

Також Маркетинг і PR-менеджер Wargaming, Дмитро Базилевич разом з керівником відділу офлайн-івентів Анастасією Блохіною розкрили таємницю призового фонду київського турніру – 280 000 грн.

Але й це ще не все, турнір відбуватиметься у двох форматах: командні змагання і особистий залік. На відміну від попередньої реєстрації команд задля участі у аматорському турнірі, особистий залік може скласти будь-хто з бажаючих відвідувач заходу, а гравці з найкращим результатом отримають у якості призу ноутбук Acer Predator.        

На запитання від нашої редакції щодо перспектив та планів на рахунок української локалізації для мобільної гри World of Tanks Blitz, продакт-менеджер гри, Максим Чувалов, відповів, що поки що локалізація не готується.

Він також зазначив, що є певні перешкоди у цьому процесі через те, що потрібно взаємодіяти з майданчиками Apple Store та Play Market, на відміну від комп’ютерної версії гри, котру кожен користувач може завантажити з власних ресурсів компанії. Проте не зважаючи на усі перешкоди Максим Чувалов не виключає, що у майбутньому українці матимуть на своїх мобільних пристроях українську версію World of Tanks Blitz.

Більше інформації ви можете отримати за посиланням.

comments powered by Disqus
 
Top