Огляд смарт-годинника AirOn GTi 2: і телефон і компаньйон

Огляд смарт-годинника AirOn GTi 2: і телефон і компаньйон

Звичайним годинникам уже не перший рік наступають на п’яти смарт годинники. Підтвердженням цього можна назвати і девайс від українського виробника AirOn – GTi 2. Проте чи дійсно він зможе виправдати сподівання і на скільки впорається з покладеними на нього функціями? Відповіді на ці питання ви знайдете у цьому огляді.

Комплектація

В коробці, в якій надходить AirOn GTi 2, є сам годинник, два акумулятора на 600 мАг та паперова інструкція.

Не забув виробник покласти і блок живлення, а також кабель та гарнітуру білого кольору зі штекерами Micro USB. До речі, приємно здивував перехідник з Micro USB на 3,5- мм аудіороз’єм.

Дизайн та ергономіка    

Зовні пристрій виглядає досить пристойно та масивно. До нас потрапив зразок чорного кольору. Сам циферблат представлений невеликим кольоровим сенсорним 1,54-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 240 х 240 пікселів. Екран ємнісний, тому керувати годинником можна просто пальцем. 

Над дисплеєм видніється модуль камери, а над ним в браслеті можна розгледіти решітки динаміку.

На лівій бічній грані є дві хромовані кнопки – вмикання і відповіді на дзвінок.

Між ними є така ж хромована заглушка роз’єму Micro USB.

У нижній частині корпусу годинника є отвір вбудованого мікрофону та гніздо з розкладним стилусом.

Під акумулятором є слоти для Micro SIM картки та для карти пам’яті формату microSD, котрі і роблять з AirOn GTi 2 не просто розумний годинник, а автономний девайс.

Та ось після встановлення акумулятори виникають певні питання до розробників. Справа в тому, що з лівого боку між змінною батарейкою та корпусом акумулятора є солідна щілина, крізь яку видніються з’єднання контактів акумулятора.

Тому мочити їх точно ні в якому разі не можна, а крім того навіть легкий дощ зможе вивести гаджет з ладу.

Браслет AIRON GTi 2 створений з металу чорного кольору.

Також його неможливо зняти без спеціальних інструментів, проте годинниковий майстер зможе без проблем підкоротити його довжину.

Функціонал

Передусім найкраще розглядати AirOn GTi 2 як автономний годинникофон. Тобто насправді це телефон у вигляді годинників, котрий можна носити з собою на руці.

За замовчуванням робочий стіл має три кнопки: меню, дзвінка та підключення до смартфону. З погляду на телефонні функції, перед нами звичайний телефон маленьких розмірів. Тому було б дивно якщо б на пристрої не було телефонної книги. Остання вміщує до 500 контактів для запису, крім того GTi 2 можна синхронізувати з телефонною книгою смартфона.

Після того як контакти з’являться на екрані девайса, можна здійснювати дзвінки використовуючи мережу основного телефона через Bluetooth-з’єднання або через GSM-модуль в AirOn GTi 2. Проте, правду кажучи, процес цей не надто зручний і людина, що вигибатиме лікоть в неприродній напрямок для комфортної розмови буде виглядати досить незвично.

Завбачливий розробник поклав до комплектації гарнітуру, щоб покращити ситуацію. Насправді, найкраще користуватися з усіма годинникофонами Bluetooth-гарнітурою і, на щастя, у AirOn GTi 2 э така можливість.

І ще один вагомий пункт – якість зв’язку. Зі знаходженням мережі проблем не виникло, так само добре було чути співрозмовника. Тому свої найголовніші функції, AirOn GTi 2 виконує на дійсно непоганому рівні.

Звичайно не обійшлося без додаткових бонусів: AirOn GTi 2 має менеджер файлів, планувальника задач, калькулятор, конвертер валют і одиниць та можливість встановлювати java-додатки.

Серед мультимедійних можливосте є все те, за що ми обожнювали звичайні кнопкові телефони: мультимедійного плеєра та навіть звичайна камера. Остання робить знімки з роздільною здатністю VGA та може знімати відео.

 

Тепер розглянемо AirOn GTi 2, як додатковий аксесуар до смартфона. Вище вже було зазначено, що посередництвом годинника є можливість здійснювати дзвінки з телефона. Підключення відбувається за допомогою спеціального додатку BTNotification. Програму можна швидко завантажити після сканування QR-коду, який запропонує годинник.

Налаштування відбувається швидко, потрібно об’єднати смартфон з GTi 2 через Bluetooth. Треба відмітити й підтримку сповіщень.

Також за допомогою девайсу можна керувати музичним плеєром та камерою телефону – процес досить зручний та цікавий.

Враження

Насправді AirOn GTi 2 практична і цікава річ, яка може поліпшити життя більшості користувачів смартфонів. Дійсно, в ньому є незначні недоліки, але всі можливості, котрі надає смарт-годинник їх без сумніву перекривають. Девайс стане справжньою знахідкою і стильним аксесуаром для активних і сучасних чоловіків.

ОСОБЛИВОСТІ:

 • Стильний дизайн •

• Стилус • 

• Слот для SIM-картки • 

• Вбудована камера • 

• Слот microSD • 

 

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

  • Модель AirOn GTi 2
  • Розміри 42 x 56 х 14,2 мм
  • Вага 150 г
  • Інтерфейси micro USB, слот для SIM-картки, слот microSD
  • Бездротові інтерфейси Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0
  • Додатково можливість синхронізації зі смартфоном

 

comments powered by Disqus
 
Top