Огляд бездротового картрідера Kingston MobileLite Wireless G2: найкраща компанія для смартфона

Огляд бездротового картрідера Kingston MobileLite Wireless G2: найкраща компанія для смартфона

Час від часу, користуючись смартфоном або планшетом, можна помітити як сильно не вистачає можливості значно розширити пам’ять цих пристроїв. Зустрічаються як і проблеми сумісності зчитування USB-носіїв з файловою системою NTSF на більшості мобільних девайсів, так і звичайні незручності з використанням різноманітних адаптерів. Також, не до всіх смартфонів можливо підключити і карту пам’яті формату SD.

Не менш актуальною у смартфонів є проблема автономності при активному використанні. А про дротове підключенню до Інтернету, у разі відсутності роутера, можна навіть і не говорити. Та всі вищевказані проблеми вирішує один пристрій – Kingston MobileLite Wireless G2, про який піде мова у цьому огляді.

Комплектація

Пристрій укомплектовано microSD-адаптером, керівництвом користувача та кабелем microUSB.


Блок живлення відсутній, звичайно придбати його зовсім не проблема, до того ж можна використовувати зарядний пристрій від смартфона.

Дизайн та ергономіка

Зовні девайс нагадує звичайний невеликий зовнішній жорсткий диск. Верхня поверхня вкрита матово-чорним софт-тач пластиком з фірмовим логотипом виробника.

Грані пристрою виконані з матово-білого пластику. На передньому на передньому торці є три LED-індикатори: живлення, Wi-Fi та підключення до мережі Інтернет. У кожного з них є свій колір, так, під час заряджання, індикатор живлення світиться червоним кольором а Wi-Fi та Інтернет синім. Справа від індикаторів розташувалась кнопка увімкнення пристрою, поруч з нею прихована у корпусі кнопка скидання та micro USB роз’єм.

Ліва грань має мультиформатний картрідер. Біля картрідера розташувався порт USB 2.0 з підтримкою зчитування файлових систем FAT, FAT32, NTFS, exFAT. Також у Kingston MobileLite Wireless G2 передбачено Ethernet-роз’єм.

При товщині 19,28 мм, вага пристрою складає 171 г.

Функціональність

Підключення до MobileLite Wireless G2 відбувається за допомогою Wi-Fi. Пристрій підтримує стандарт 802.11n. Для роботи використовується додаток MobileLite. Підтримується як ОС Android, так і iOS.

 

Для підключення потрібно увімкнути пристрій, зайти на смартфоні чи планшеті у додаток та обрати мережу MLWG2-XXXX (чотири останні цифри позначають унікальну МАС-адресу).

    

Після цього у користувача з’являється можливість налаштувати ім’я мережі та встановити пароль. Вищезазначені процедури можна або виконати, або пропустити за бажанням. Насправді ці маніпуляції займають не більше хвилини і виконувати налаштування потрібно лише один раз. При регулярному використовуванні з’єднання між телефоном і MobileLite Wireless G2 створюється за декілька секунд. 

  

Основний функціонал цього пристрою – збільшення простору для зберігання файлів. Достатньо лише під’єднати USB-носій та картку пам’яті до картрідера і відразу у смартфона з’являється повний доступ до усіх збережених файлів на зовнішніх накопичувачах.

 

Наступна корисна функція – портативне джерело живлення. В MobileLite Wireless G2 вбудовано акумулятор об’ємом 4640 мАч. Тому разом з додатковим місцем для зберігання файлів користувач моє можливість підзарядити свій гаджет. Досить зручно, особливо під час відряджень та подорожей.

А от потокова трансляція мультимедійних функцій потребує особливої уваги. Справа в тому, що Wi-Fi 802.11n дозволяє передавати інформацію зі швидкістю 300 Мб/с, тому навіть фільми у форматі Full HD можна переглядати без проблем з відтворенням та втратою звуку.

Для відтворювання файлів бажано використовувати програвач VLC. Він добре оптимізований для потокового відео, до того ж у нього немає проблеми с програванням аудіо-доріжок ас3. Крім того фірмова утиліта може надати URL-адресу з відео, яку можна використовувати у сумісних мультимедійних програмах.

Функція імпорту фотографій та відеофайлів теж несе за собою практичне значення. Всього пару дій і уже створюється бекап усіх фото, які, як правило, знімаються роками. Особливо оцінять цю можливість люди які хоч раз втрачали свій телефон з усіма своїми файлами без завчано створених копій.

І наостанок розробники з Kingston підготували дуже приємну фішку – підключення до мережі Інтернет за допомогою роз’єму Ethernet. MobileLite Wireless G2 може працювати як бездротова точка доступу с радіусом дії 10 метрів.  Достатньо під’єднати кабель до порту Ethernet і побачити індикатор наявності мережі.

Враження

Kingston MobileLite Wireless G2 – один з найпрактичніших аксесуарів, існуючих для Android та iOS пристроїв. Найбільше він сподобається користувачам у яких відсутній слот для карт пам’яті microSD і хоче мати доступ до своєї медіатеки у будь-якому місці. А такі функції як бездротова точка доступу, можливість підзарядки смартфону або планшету, а також підключення додаткового 3G-модему додають Kingston MobileLite Wireless G2 тільки плюсів і підкреслюють необхідність такого гаджету.

 

ОСОБЛИВОСТІ:

 • Невеликі розміри •

• Порт USB 2.0 •

• Картрідер • 

• Потокове відео • 

• Функція точки доступу • 

 

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

  • Модель Kingston MobileLite Wireless G2
  • Розміри 129,1 x 79,1 x 19,28 мм
  • Вага 171 г
  • Інтерфейси USB 2.0, картрідер з підтримкою SDXC /microSDXC
  • Підтримка файлових систем FAT, FAT32, NTFS, exFAT
  • Бездротові інтерфейси Wi-Fi 802.11 b/g/n
  • Додатково можливість підключення 3G-модему
comments powered by Disqus
 
Top