Огляд мультирум-аудіосистеми Philips Izzy BM5W/10: якісне звучання всюди

Огляд мультирум-аудіосистеми Philips Izzy BM5W/10: якісне звучання всюди

Що ми робимо, коли хочемо слухати улюблену музику у всіх приміщеннях квартири? Зазвичай, просто додаємо гучності, але з аудіосистемою Philips Izzy все набагато простіше. Її функціональність дозволяє синхронізувати одразу декілька пристроїв, та відтворювати улюблені композиції одразу у декількох кімнатах.

Комплектація

У комплект пристрою входять інструкція по експлуатації, гарантійний талон, а також блок живлення.

Дизайн та ергономіка

Мультирум-аудіосистема Philips Izzy уособлює вишукану мінімалістичність. Конструкція акустики виглядає просто та довершено - квадрат із закругленими кутами та мінімумом деталей.

Колонка виконана із приємного на дотик полікарбонату та оздоблена текстильною сіткою.

На верхній частині акустики розміщено коліщатко для регулювання гучності, клавіші ввімкнення, синхронізації, Bluetooth з'єднання та паузи. Треба відмітити що коліщатко регулювання гучності має світлодіодну підсвітку, та функцію відключення звуку, якщо на нього натиснути.

На задній панелі знаходяться отвір фазоінвертора та роз’єми AUX і USB. Останній  використовується для оновлення програмного забезпечення.

Така акустична система завдяки своєму універсальному та мінімалістичному дизайну органічно впишеться в інтер’єр будь-якого приміщення. Колонки виконані в чистих і благородних кольорах – сірому, бежевому або чорному.

Функціональність

Головна особливість Philips Izzy BM5W/10 – це просте підключення та легкість у керуванні. Так, якщо використовувати одну колонку, то її достатньо увімкнути та підключити до смартфона чи планшета і насолоджуватися ритмами улюбленої музики. Якщо ж використовувати декілька пристроїв Philips Izzy, то Bluetooth-зв'язок зі смартфоном чи планшетом встановлюється лише з однією, головною колонкою, яка далі синхронізується з іншими завдяки спеціальній технології izzylink.

Тому, встановивши акустику на кухні та в вітальні, можна прослуховувати одну і ту ж саму музику. Синхронізація між колонками відбувається так: потрібно одночасно натиснути та утримувати три секунди клавіші «Group» на двох пристроях – і вуаля, жодних програм, паролів та іншого, все максимально просто та легко.

Підключення інших пристроїв відбувається по цій же схемі – натискуються та утримуються кнопки «Group» на головній та новій колонці і вони синхронізуються. Всього зв'язок можна встановити між п’ятьма акустиками. Також варто зазначити, що радіус дії для Bluetooth-з’єднання становить 10 метрів, а для технології izzylink – 100 метрів вільного простору.

Лінійка акустичних систем Philips Izzy налічує дві моделі: Philips Izzy BM50 та Philips Izzy BM5 у різних кольорах. Відмінність між цими двома моделями полягає у тому, що BM50 має можливість відтворювати звук з CD-дисків та USB носіїв та має більшу потужність.

Варто зазначити, що мультирум-акустика Philips Izzy BM5 не має акумулятора, тому працює від мережі. 

Звук

Колонка оснащена двома вбудованими широкополосними 2,5" випромінювачами та фазоінвертором.

Загальна потужність системи складає 5 Вт. Philips Izzy BM5 звучить об’ємно та чисто, добре передаючи високі та низькі частоти.

Але для повної ясності, як кажуть, ліпше один раз почути, ніж декілька разів прочитати. 

Враження

Philips Izzy BM5 – безпрограшний варіант для меломанів, які хочуть оточити себе улюбленою музикою вдома, а також для невеликих кафе, магазинів та офісів, які бажають створити особливу музичну атмосферу для свого простору. Акустика Philips Izzy звучить приємно, багатогранно та чисто, має стильний дизайн, а її головна особливість – простота підключення та управління. 

У рекламному ролику відображається принцип роботи та позиціонування пристрою.

ОСОБЛИВОСТІ:

• Вишуканий дизайн 

• Чудова якість звуку 

• Просте підключення 

• Система Izzylink 

Специфікації:

  • Модель Philips Izzy BM5W/10
  • Розміри 16,5 х 11,8 х 16,5 см
  • Вага 1,12 кг
  • Динамік 2 х 2,5"
  • Потужність 5 Вт
  • Інтерфейси Bluetooth 2.1 і вище
  • Додатково система Izzylink, світлодіодна підсвітка
comments powered by Disqus
 
Top