Огляд соковижималки Panasonic MJ-L500: вижати до останньої краплі

Огляд соковижималки Panasonic MJ-L500: вижати до останньої краплі

Порівняно не так давно на ринку соковижималок з’явились нові пристрої зі шнековою технологією. Шнекові соковижималки мають багато незаперечних переваг: вони економні, тихі в роботі, а що найголовніше – завдяки низькій кількості обертів, сік зберігає більше вітамінів та поживних елементів.

Комплектація

Комплектація соковижималки традиційна – пластикові чаші для соку та відходів, а також насадка для заморожених десертів. Пристрій має інструкцію по експлуатації, де є декілька простих рецептів фрешів. Також треба відмітити, що з пристроєм поставляється спеціальна щіточка для очищення важкодоступних місць. 

Дизайн та ергономіка

Соковижималка Panasonic MJ-L500  не створена для того щоб припадати пилом в кухонній шафі – вона стильна та красива, тому прикрасить собою будь-яку кухню.
Соковижималка виконана з нержавіючої сталі та полікарбонату. Він досить міцний та надійний.

Чаша для соку прозора, тому контролювати об’єм буде дуже просто, а отвір для подачі продуктів, кришка та фіксатор пофарбовані у чорний колір. Фільтр вироблено із нержавіючої сталі, а структура шнека містить стальну серцевинну та  оздоблення з надміцного пластику.

Порівняно з іншими соковижималками такого класу, дана модель має одну незаперечну перевагу – компактний розмір. Сам пристрій ергономічний та зручний – тут відсутні габаритні та громіздкі деталі. Але не дивлячись на невеликий розмір,  соковижималка зовсім не легка – її вага 4 кг.

Трубки для виходу соку та жому розташовані досить зручно – так, вони не дуже виступають, не надаючи пристрою громіздкості, але при цьому розміщені на достатній відстані від корпусу. Це дає можливість збирати сік та жом не лише в оригінальні ємкості від виробника, але й у звичайну посуду.

Панель управління соковижималкою знаходиться збоку. Заплутатися в управлінні неможливо  – пристрій отримав лише клавіши увімкнення/вимкнення та реверсу.

Пристрій стоїть на п’ятьох прогумованих ніжках, які під вагою самого пристрою ще надійніше фіксують на поверхні. 

Функціональність

Завдяки вертикальній конструкції шнека Panasonic MJ-L500  має багато переваг. Так, вона може робити сік не лише з овочів та фруктів, але й з ягід, зелені та насіння, чим не може похвалитися центрифугова соковижималка.Окрім цього, соковижималка Panasonic MJ-L500  здатна робити десерти із заморожених продуктів. Для цього є спеціальна насадка, за допомоги якої можна створювати поживні та смачні заморожені десерти.Також пристрій має достатньо великий отвір для прийому продуктів, але яблука, груші та інші великі фрукти та овочі доведеться все-таки подрібнювати.


Пристрій працює так: через отвір для подачі продукти потрапляють в чашу зі шнеком, де відбувається холодний віджим соку.

Готовий сік витікає через окрему трубку, а через іншу виходить жом.

Завдяки технології низькообертового віджиму - 45 обертів/хвилину - сік зберігає всі свої корисні властивості, так як він не підігрівається від тертя та не окислюється. Такий сік буде максимально поживний, насичений вітамінами та не відділятиметься від м’якоті, зберігаючи однорідну структуру.

Якість роботи соковижималки визначається в тому числі структурою жому - важкий та вологий жмих свідчить про недостатню якість роботи пристрою. У випадку з Panasonic MJ-L500,  жом від фруктів вийшов максимально сухим, що в свою чергу збільшує кінцевий об’єм соку.

Виробник не рекомендує використовувати соковижималку більше 30 хвилин за один цикл, так як є загроза перегріву мотора. Для твердих продуктів час безперервної роботи краще ще дещо скоротити. Проте, щоб уникнути надмірного нагрівання мотора, соковижималка має функцію захисту від перегріву, яка вимикатиме пристрій, якщо він занадто нагріється. Також треба виділити те, що без щільно закритої кришки пристрій не ввімкнеться.

Дана модель має практичну функцію «Анти-крапля». Отвір трубки для соку закривається клапаном і тому рідина не крапає на поверхню. Також соковижималка оснащена очищувачом, який обертаючись, запобігає засміченню фільтра.

Типовий недолік для всіх соковижималок – це важкість миття. В даному випадку соковижималка MJ-L500  легко розбирається, миється та очищається від залишків м’якоті. Треба відмітити, що у комплекті з пристроєм є спеціальна щіточка для важкодоступних місць. 

Враження

Чи відповідає соковижималка Panasonic MJ-L500 своєму класу та позиціюванню? Однозначно, так.  MJ-L500 – надійна, зручна, функціональна та красива. Вона легко розміститься на самій маленькій кухні, не зайнявши багато місця та урізноманітнить домашнє меню корисними фрешами, коктейлями, смузі та вишуканими замороженими десертами. Шнекова технологія холодного віджиму робитиме соки ще більш поживними, вітамінними та корисними. MJ-L500 легка в експлуатації, її швидко та просто мити. Тому пилитись на полиці така соковижималка точно не буде.

ОСОБЛИВОСТІ:

• Стильний дизайн •

• Шнек із нержавіючої сталі •

• Робота на низьких обертах•

• Насадки для заморожених десертів •

• Очищувач фільтра •

СПЕЦІФІКАЦІЇ:

  • Модель Panasonic MJ-L500 
  • Розміри 18,5 x 17,6 x 43,2 см
  • Вага 4 кг
  • Тип віджиму шнековий
  • Конструкція вертикальна
  • Потужність 150 Вт
  • Додатково функція «Анти-крапля», захист від перегріву, насадка для заморожених продуктів

 

 

comments powered by Disqus
 
Top