Космічний туризм завдяки Blue Origin стане більш доступнішим вже у 2018 році

Космічний туризм завдяки Blue Origin стане більш доступнішим вже у 2018 році

Засновник Blue Origin, а також власник Amazon по сумісництву, Джефф Безос розповів про плани компанії до 2018 року, а саме про розвинення космічного туризму. Конференція пройшла в штаб-квартирі Blue Origin.

На відміну від SpaceX, компанія Безоса не поширювала інформації про свої успіхи. Нічого не було відомо до того моменту, поки не було зреалізувано запуск багаторазової ракети, котра успішно піднялася у повітря, після чого успішно приземлилася і ще один раз повторила запуск і посадку.

Задля проведення туристичних космічних польотів Blue Origin побудує ще шість нових багаторазових ракет New Shepard. Кожна з них зможе підняти своїх пасажирів на висоту 100 км від поверхні землі і дозволить учасникам польоту отримати відчуття невагомості включно з космічними видами на землю з ілюмінаторів. Поки що таку можливість мають лише астронавти та космонавти, проте схоже на те, що найближчим часом зовсім все зміниться.

Blue Origin в наступному році планує провести тестові випробування ракет за участі справжніх астронавтів. І якщо тестування пройде успішно, то компанія почне приймати замовлення на космічні польоту від приватних осіб. Та на початок комерційних польотів варто чекати у 2018 році.

Але є ймовірність, що плани можуть не здійснитися. Прикладом слугує Virgin Galactic і її космічний апарат SpaceShipTwo, що розбився у 2014 році. Цілком вірогідно, що початок комерційних відбудеться пізніше зазначених термінів.

У своєму виступі Джефф Безос не розповів про вартість такого задоволення, проте сказав про конкурентоспроможність послуги по відношенню до інших приватних компаній, котрі планують надавати подібні послуги своїм клієнтам у майбутньому. Наприклад, вже вищезгадана Virgin Galactic попередньо продавала квитки на SpaceShipTwo у минулому році за 250 000 доларів за місце.

Припустимо, що квитки від Blue Origin матимуть аналогічну вартість.         

джерело: pocket-lint.com

comments powered by Disqus
 
Top