Як обрати фітнес-трекер Fitbit?

Як обрати фітнес-трекер Fitbit?

Fitbit вже далеко не новачок на ринку браслетів активності та фітнес-трекерів. Компанія знаходиться на п’єдесталі, поки конкуренти все ще намагаються досягти такого ж успіху і впізнаваності серед покупців. І якщо ви все ж потрапили на цей матеріал, значить вам відома інформація про цей бренд. Серед лінійки пристроїв цього виробника є трекери з різним функціоналом, зовнішнім виглядом та вартістю. Тому у цій статті ми розглянемо девайси, які найкраще підійдуть до вашого стилю життя.

Fitbit Zip

Fitbit Zip можна назвати найдешевшим трекером серед пристроїв компанії. Він може вимірювати подолану відстань, а також кількість кроків, витрачених калорій і часу активності. Девайс може працювати як годинних і синхронізується по бездротовому зв’язку з додатком на смартфоні або за допомогою програми на комп’ютері.

Zip має формфактор прищіпки, тому його зручно носити на поясі, кишені або на бюзгалтері. Він має монохромний дисплей та працює на змінній батарейці, що може працювати від чотирьох до шести місяців. Трекер захищений від вологи.

Користуючись додатком FitBit, можна побачити свій прогрес, змагатися з друзями, додавати свої продукти харчування, записувати тренування і отримувати значки прогресу. Fitbit Zip поставляється у темно-синьому, пурпурному, вугільному та вапняному кольорах.

Привід для покупки?

Fitbit Zip досить дешевий пристрій і дозволяє контролювати базові показники, та не займати багато місця за рахунок своїх невеликих розмірів та конструкції.

Fitbit One

Fitbit One схожий на Zip, але до свого функціоналу він додає відстеження сну. Також він має більш витончену конструкцію. Як і перша модель він буде синхронізуватися бездротовим шляхом з додатком на вашому смартфоні або ж з комп’ютером. Пристрій також має формфактор прищіпки, тому його можна носити на кишені, ліфчику або ж поясі.       

Замість монохромного дисплею, розробник застосував технологію OLED. Тому і тип батареї змінився – в One використовується літій-полімерний акумулятор. Його заряду вистачатиме від 10 до 14 днів.

Працюючи з фірмовою програмою FitBit, користувач матиме доступ до тієї ж самої інформації що і FitBit Zip, але користувачі One мають можливість дізнатися ще й інформацію про тенденції, цілі та якість сну. Пристрій випускається у бордовому або чорному кольорах.

Привід для покупки?

Fitbit One трохи дорожче, ніж FitBit Zip, але він додатково має функцію відстеження сну і його непотрібно вдягати на зап’ясток.

Fitbit Flex

Fitbit Flex належить до категорії просунутих трекерів і пропонує такі самі функції як і Fitbit One зі сторони фунціоналу: вимірювання кількості кроків, відстані, калорій, хвилин активності і відстеження сну.

Дисплей OLED, як у минулому браслеті замінюється чотирма світлодіодними вогнями, а це означає, що доведеться трохи більше разів заглядати до додатку, щоб отримати детальну інформацію. Гаджет має формфактор браслету, на ньому немає функції годинника як на моделях, які ми вже розглянули. Пропрацювати браслет може до п’яти днів від одного заряду.

Сам браслет можна змінювати в залежності від своїх вподобань. А для тих кого влаштовує гумовий матеріал можна вибрати з десяти кольорів, серед них є чорний, помаранчевий, рожевий, червоний та інші.

Привід для покупки?

Fitbit Flex – це просунутий і стильний трекер, котрий відстежує життєдіяльність включно зі сном. Його легко та зручно носити, а сучасний тренд на розумні браслети роблять пристрій не тільки корисним, а й необхідним аксесуаром.

Fitbit Charge

Fitbit Charge коштує небагато дорожче, ніж Flex, але до функцій додалася ідентифікація абонента і OLED дисплей. Останній надасть вам інформації не тільки про дзвінки, а й про статистику показників за день навіть без використання смартфона.

Заряд тримається трохи більше – від 7 до 10 днів. Девайс не боїться поту та випадкового попадання води, проте як і інші не призначені для плавання.

Робота з додатком відбувається на такому ж рівні як і в Fitbit Flex. Fitbit Charge розроблений у чорному, синьому, бордовому і сірому кольорах.

Привід для покупки?

Fitbit Charge надає усю інформацію про вашу активність на своєму дисплеї, тому браслет можна використовувати автономно, без прив’язки до смартфону. А ідентифікація абонента це дійсно корисна функція.

Fitbit Alta

Fitbit Alta – найостанніша модель з лінійки повсякденних пристроїв компанії. У ньому присутні усі характерні функції для трекерів. Підрахунку сходинок у цьому пристрої немає, проте він може автоматично розпізнавати вправи. До речі саме ця можливість уже є прерогативою більш дорогих девайсів.

Alta тонше за Charge і має більший OLED-дисплей. На ньому можна побачити свій прогрес, нагадування і текстові повідомлення. Пристрій працює з тими ж програмами що й Flex, а автономність батареї складає п’ять днів від одного заряду.

Fitbit Alta має чотири стандартних кольори: чорний, бірюзовий, синій, сливовий. Є також варіанти з шкіряним ремінцем.

Привід для покупки?

Fitbit Alta – трекер для користувачів, котрі бажають бачити отримані результати відразу, а приємним додатком до цього є стильний тонкий дизайн.

Fitbit Charge HR      

Fitbit Charge HR став першим пристроєм для активних занять. Як і очікувалось, пристрій має усі функції, що присутні у щоденній лінійці компанії. Але Charge HR ще й має безперервний моніторинг серцевого ритму і автоматичне розпізнавання фізичних вправ.

Дизайн Charge HR запозичений у Charge. В наявності невеликий OLED-дисплей, щоб показувати щоденну статистику, час і ідентифікація повідомлень. Автономність батареї становить 5 днів, а захист від поту, випадкового попадання води і дощу нікуди не зник.

Функціонал у роботі з додатком не змінився, але з цією моделлю можна отримати додатковий бонус у вигляді контролю даних серцевого ритму та більш детальний аналіз тренувань. Fitbit Charge HR є у чорному, сливовому, синьому, помаранчевою та у темно-бірюзовому кольорах.

Привід для покупки?

Fitbit Charge HR пропонує більш детальні відстеження активності завдяки просунутому контролю серцевого ритму. Відмінний вибір для спортивних людей.

Fitbit Blaze

Fitbit Blaze – це друга модель серед лінійки для активних занять і одна з найновіших моделей. Він має усі можливості Charge HR разом з кількома додатковими функціями.

Функція під назвою Multi-Sport дозволяє обирати різні режими спорту і бачити статистику у реальному часі. Blaze також надає текстові повідомлення, і дозволяє контролювати музику, а також має GPS стеження. Проте варто зазначити, що самого GPS-модуля у пристрої немає, тому вам все одно буде необхідний ваш телефон. Автономність девайсу складає 5 днів. Класичний для пристроїв Fitbit захист від вологи тут теж присутній.

Blaze більше схожий на розумний годинник, ніж інші трекери, про які вище йшла мова. Він має вбудований кольоровий сенсорний екран і можливість кастомізації ремінців. У класичному вигляді він надходить у в трьох кольорах: чорний, синій і сливовий, але є й три варіанти зі шкіряними ремінцями і модель з металевим браслетом.

Привід для покупки?

Ця модель потрібна тим користувачам, котрі хочуть отримати від трекеру активності більше, ніж від звичайних аналогів. Fitbit Blaze може цілком замінити годинник.            

Fitbit Surge

Fitbit Surge став найдорожчою і багатофункціональною моделлю серед пристроїв Fitbit. Він має монохромний екран, але натомість у ньому вбудований GPS і телефон для фіксування маршруту непотрібен.

Fitbit Surge пропонує усі функції Blaze включно з контролем аудіозаписів, текстових повідомлень а також режиму Multi-Sport. Не зважаючи на покращення, його все ще не слід використовувати в душі чи під водою.

Акумулятор може тримати заряд до семи днів і він підтримує всю функціональність що й Blaze працюючи з фірмовою програмою з додатковою картою маршруту. Трекер активності є у синьому, чорному та помаранчевому кольорі.

Привід для покупки?

Fitbit Surge найбільш функціональна модель серед пристроїв Fitbit. Він може відслідковувати як і щоденні так і особливі спортивні показники. Браслет не з дешевих, але якщо вам потрібні усі наявні функції серед тих, що надає компанія Fitbit, то ця модель стане чудовим вибором. 

джерело: pocket-lint.com

comments powered by Disqus
 
Top