Огляд акустичної системи Philips MCM3350: якісний програвач для дому

Огляд акустичної системи Philips MCM3350: якісний програвач для дому

Мені зараз навіть складно згадати, коли я останній раз виходив на вулицю без навушників, але коли я вдома, то надаю перевагу акустичним системам. В Philips чудово розуміють, що так робить більшість людей, і саме для того, щоб користувачі повною мірою отримали насолоду від прослуховування була створена мікросистема Philips MCM3350. Вона розрахована на невеликі приміщення, а за рахунок свого зовнішнього вигляду вона може стати не тільки функціональним, а й стильним предметом інтер’єру.

Комплектація

Разом з програвачем у комплекті є дві колонки, документація з інструкцією по експлуатації, дистанційний пульт керування і батарейка ААА. Також в наявності є радіоантена.

Дизайн та ергономіка

Корпус програвача зроблений з металу пофарбованого у чорний колір з матовим відтінком. Усі його сторони, крім лицьової і задньої, мають вентиляційні решітки.  Передня глянцева панель, хоч і виглядає стильно, та все ж не є стійкою до подряпин та відбитків пальців.

Для управління, на передній панелі представленні наступні елементи: кнопка зміни режимів, відкриття оптичного CD-приводу, колесико зміни гучності і чотирьохпозіційний хромований обідок з кнопками програвання/паузи, зупинки аудіозапису та перемоток доріжки.

Для зручності керування пристроєм передбачено LED-дисплей. Основні роз’єми також винесені на фронтальну частину. Серед них: порт USB 2.0 та два 3,5-мм аудіороз'єма.

На задній панелі є кабель з вилкою для живлення, два виходи для роздвоєних аудіокабелів і роз’єм для підключення радіоантени. 

Колонки зроблені із ДСП – розповсюдженого і практичного матеріалу, завдяки якому можна отримати насичений і якісний звук.

Лицьова сторона кожної має чорну глянцеву накладку з двома вбудованими динаміками. На задніх частинах є двожильні аудіокабелі для підключення до програвача.   

 

Для зручності керування передбачений невеличкий дистанційний пульт, зроблений з матового пластику.

Вага програвача складає 2,2 кг, а кожної колонки 1,87 кг, тобто загальна вага акустичної системи – 5,9 кг. Розміри основного блоку складають 249 х 128 х 254 мм, а колонок – 140 х 261 х 212 мм.

Функціонал та якість звуку

Philips MCM3350 без проблем зчитує аудіо-файли з оптичного диску та USB-накопичувача. Якщо ви звикли прослуховувати музику з USB-носія, то треба завчасно відформатовати свою флешку з вибором файлової системи FAT32, інакше ваш накопичувач взагалі не буде працювати на пристрої.

Але на цьому функціонал не закінчується. Завдяки двом 3,5-міліметровим роз'ємам (Audio Out, Audio In) можна прослуховувати музику за допомогою навушників, та відтворювати на мікросистемі аудіофайли з інших пристроїв.

Також присутнє Радіо з підтримкою автопошуку або ж ручного налаштування необхідних частот. Ну і на додаток функціональну частину розширюють уже такі класичні речі як таймер відключення, для тих хто любить засипати під музику, і будильник, який стане в нагоді тим хто звик розпочинати свій новий день з улюбленої мелодії.  

І нарешті найголовніше – якість звуку. Аудіосистема досить гарно звучить. Високі частоти не заглушують низькі, тому незалежно від жанру можна отримати на виході композицію без дефектів. Гучності пристрою достатньо для двохкімнатної квартири, невеликого кафе або залу для занять спортом.

Але якщо всередині вас живе король вечірок і «паті-хард» – це ваше все, то варто дивитися у бік більш дорогих та потужних систем. Загальна вихідна потужність Philips MCM3350 складає 130 Вт.

Враження

Philips MCM3350 – цікавий екземпляр серед різноманіття акустичних систем для дому. В зовнішньому вигляді пристрою як і в його функціоналі простежується збалансованість. Він явно не претендує бути центром уваги на великих вечірках або ж дискотеках, проте може стати найкращим домашнім улюбленцем для кожної сім’ї, або ж створювати затишну атмосферу в невеличкій кав’ярні. 

 

ОСОБЛИВОСТІ:

 • Корпус колонок з ДСП •

• Стильний дизайн •

• LED-дисплей •

• Гарна функціональність •

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

  • Модель Philips MCM3350/12
  • Розміри основний пристрій 249 х 128 х 254 мм, акустична система 140 х 261 х 212 мм
  • Вага 5,9 кг
  • Вихідна потужність 130 Вт
  • Система 2.0
  • Живлення від розетки
  • Інтерфейси USB 2.0, Audio In, Audio Out
  • Додатково CD-привод, FM-радіо
comments powered by Disqus
 
Top