Lifehack для ІТ-побуту

Lifehack для ІТ-побуту

Інтернет-послуги, різні складні гаджети стрімко увірвались в наш побут і розвиваються інтенсивно, часто людська пам’ять і спостережливість вже не встигає за такою інформаційною індустріалізацією. Пропоную ділитись досвідом і lifehack прийомами з ІТ середовища. Складні прийоми можуть виявитися дуже легкими в реалізації.

Інтернет-послуги, різні складні гаджети стрімко увірвались в наш побут і розвиваються інтенсивно, часто людська пам’ять і спостережливість  вже не встигає за такою інформаційною індустріалізацією. Пропоную ділитись досвідом і lifehack прийомами з ІТ середовища. Складні прийоми можуть виявитися дуже легкими в реалізації.

Для початку, напевне не всі знають ,як швидко зберегти  відео-ролик з Youtube в себе на диску на ПК чи планшеті.

На ПК:

В адресній стрічці з обраним вами відео www.youtube.com/watch?v=NQnH8WzoWAM

дописуєте дві букви ss перед youtube, так: www.ssyoutube.com/watch?v=NQnH8WzoWAM

Тиснете Enter і потрапляєте в таке вікно з кнопкою «Завантажити», зберігаєте ролик в себе на комп’ютері.

З планшетами на Андроїд трохи складніша ситуація, оскільки сервіс скачування відео з YouTube не дозволений Google і всі програми з функціями скачування швидко прибираються з Google Play. На прикладі програми Videoder - задаєте пошук ролика в YouTube, програма виводить результати в свому вікні.

Вибираєте формат і зберігаєте відео і переглядаєте будь-де, а головне там де немає Wi-Fi і 3G!

Інколи потрібно швидко конвертувати ролик з YouTube в mp3 файл, щоб слухати на плеєрі. Існують різні сайти – конвертори www.youtube-mp3.org, www.video2mp3.net, тощо.

Принцип приблизно одинаковий у вікні вписуєте лінк на ролик і сайт сам перетворить його в звуковий файл і тільки запитає місце, куди зберегти файл. 

Ще порада… Дружина вивозить немовля у візку в двір будинку. Дитина спить , дружина чекає, чекає. Об’яви біля під’їзду читати не цікаво, а в інтернеті посерфити було б доречно, але 3G не досяжне, Wi-Fi теж. Хоча можна підсилити  Wi-Fi з квартири не хитрими побутовими речами.

Розрізаєте банку з під пива чи пепсі, закріпляєте на антені роутера, направляєте в сторону вікна і сигнал значно підсилюється!

Тема статті відкрита, закликаю ділитись ідеями, порадами як використовувати всі, навіть приховані можливості IT гаджетів, побутових приладів.

comments powered by Disqus
 
Top