World of Tanks тепер українською!

World of Tanks тепер українською!

Компанія Wargaming повідомляє про вихід оновлення 9.14 для World of Tanks. Основним нововведенням цього оновлення стала офіційна українська локалізація.

Вихід української версії - знак вдячності відданій і численній спільноті шанувальників World of Tanks, яких в Україні понад шість мільйонів, а також - ще один крок у бік максимальної адаптації гри до вподобань та специфіки різних регіонів.

Перед початком битви танкісти чутимуть заклик «_ДО БОЮ_!», а за особливі заслуги в бою зможуть заслужити добре знайомі почесні звання, які, однак, звучатимуть набагато рідніше: «Воїн», «Розвідник», «Щасливчик» і т.д.

Щоб почати грати в «Танки» українською, необхідно завантажити оновлення 9.14, попередньо обравши у мовному меню лончера «_українська мова_».

На сьогодні «Танки» перекладені на 39 мов. В оновленні 9.14 поряд з українською також будуть представлені білоруська і казахська версії гри. Крім того в 9.14 значно доопрацьовані фізика і звук, додано понад 20 танків в HD якості, а також внесені деякі поліпшення до інтерфейсу гри.

comments powered by Disqus
 
Top