В США продемонстрували бомбардувальник майбутнього покоління

В США продемонстрували бомбардувальник майбутнього покоління

Військово-повітряні сили США продемонстрували зображення концепту майбутнього бомбардувальника наступного покоління. Подія відбулася 27 лютого, з неї стало відомо, що новий бомбардувальник B-21 має у майбутньому замінити такі моделі як B-52 Stratofortress та B-2 Spirit.

Дебора Лі Джеймс, міністр ВПС США, пояснила, що літак поки що немає власної назви, а маркування B-21 означає: 21 – ХХІ століття, а В – це бомбардувальник. Вона закликає кожного льотчика, національну гвардію та цивільних надавати свої найкращі пропозиції на рахунок назви майбутнього літака.

В жовтні 2015 року контракт на розробку літака отримала корпорація Northrop Grumman. Стартовий обсяг контракту склав 21,4 мільярди доларів. Компанія, виходячи з підписаного документа, зобов’язана повністю розробити бомбардувальник, підготувати технології виробництва і зробити 21 екземпляр, включно з чотирма прототипами для випробувань.

Всього у США планують купити до 100 нових машин, вартість кожної становитиме близько 564 мільйонів доларів за літак. Такі витрати спрямовані на заміну старіючого повітряного флоту B-52 Stratofortresses, розробленого компанією Boeing, і частини B-1  виробництва Rockwell.  

джерело: defensetech.org

comments powered by Disqus
 
Top