Огляд чохлів Urban Armor Gear для MacBook та iPad Pro: військові стандарти міцності

Огляд чохлів Urban Armor Gear для MacBook та iPad Pro: військові стандарти міцності

Захисні чохли Urban Armor Gear впевнено займають першу позицію в класі надійних та ударостійких чохлів для флагманських пристроїв різних брендів. Продукція URBAN ARMOR GEAR з цієї статті, відповідає військовим стандартам США MIL STD 810G-516.6 по міцності та ударостійкості, а девайс в такому чохлі витримає падіння та удари. Всі чохли Urban Armor Gear мають свій фірмовий стиль. До нас на тестування потрапили кейс для 12-дюймового MacBook та чохол для iPad Pro. Чохли дуже незвичні та стильні і всім своїм виглядом вказують на міцність та надійність конструкцій.

UAG для MacBook

Кейс для MacBook на 90% виконаний з міцного полікарбонату, який всередині має гладке покриття, для уникнення пошкодження корпусу пристрою.
Чохол має багато деталей у вигляді випуклих ліній, сот та секцій.

Для надійної фіксації MacBook всередині кейсу, бічні грані покриті щільною гумою. Гумові грані переходять у спеціальні виступи, які закривають сам чохол. Кейс закривається легко з гучним «кліком», який свідчить про те, що дві сторони надійно замкнуті. Щоб відкрити кейс, потрібно несильно потягнути за середню частину верхньої кришки, де теж зроблений зручний гумовий виступ для комфортного розкриття.

Верхня панель з’єднується із нижньою широкою гумовою стрічкою, яка має рельєфну фактуру для надійної фіксації у руці.

Нижня частина кейсу виконана із того ж полікарбонату із гладкою внутрішньою стороною. Панель має численні отвори для ефективної вентиляції і, на відміну від подібних чохлів, пристрій не буде «законсервованим» в кейсі. Тут же розташовані чотири наскрізні фіксатори, які утримують кейс на поверхнях.

Модель UAG для MacBook випускается для 12-дюймового MacBook, 13-дюймових MacBook Air та MacBook Pro.

Даний кейс є у двох кольорових варіантах – прозорий з чорними вставками та темно-сірий з чорними елементами. До нас потрапив перший варіант. Виглядає від дуже стильно: прозорий пластик надає легкості всій конструкції, а орнамент ще більш підкреслює ударостійкість кейсу.

UAG для iPad Pro

Дані чохли призначені для захищення задньої поверхні девайсу та його фіксації на робочій поверхні. Чохол виконаний із щільної зносостійкої гуми з софт-тач покриттям. Зовні розташована спеціальна конструкція для фіксації планшета під різним кутом. Сама металева підставка достатньо велика, тому надає чохлу ваги.

Чохол має всі роз’єми для інтерфейсів планшету, тому знайти потрібну кнопку дуже легко та швидко. Особлива конструкція чохла захищає планшет від пилу, так як отвори роз’ємів щільно прилягають до пристрою.

Також чохол має фіксатор для док-станції, який розташувався на лівій бічній стороні та за потреби висовується для використання фірмової обкладинки Apple Smart Cover чи додаткової клавіатури Apple Smart Keyboard. В додаток варто відмітити що, для захисту по стандарту MIL STD 810G-516.6 треба використовувати один із вищезгаданих аксесуарів.

Дизайн чохлів продуманий до дрібниць. Так, зовнішня частина має випуклі фактурні деталі, розташовані так, щоб надійно тримати планшет у руках чи-то вздовж, чи-то впоперек. Чохол декорований імітаціями шурупів, які так і натякають на надійний захист. Також є зручний тримач для стілуса Apple Pencil.

Окрім версії для iPad Pro, ця модель кейсу існує для iPad Mini 1,2,3 та 4 поколінь, а також для iPad Air 1 та 2 поколінь.
Такі чохли є у трьох кольорових рішеннях: чорному, червоно-чорному та синьо-чорному, а металева підставка у всіх моделях за замовчуванням сірого кольору.  

Враження

Захисні чохли Urban Armor Gear – це розумна інвестиція у довге життя пристрою без подряпин та тріщин. Вони продумані, міцні, функціональні. Дизайн чохлів повністю відповідає їх захисному призначенню – надійні конструкції, випуклі рельєфні деталі та алюмінієві елементи. Такі чохли стануть ідеальним аксесуаром для активної людини.

 

ОСОБЛИВОСТІ:

• Захист при падінні • 

• Захист від пилу 

• Унікальний фірмовий дизайн 

• Зносостійка поверхня корпусу 

• Відповідає військовим стандартам MIL STD 810G-516.6 

СПЕЦІФІКАЦІЇ:

  • Модель Urban Armor Gear для MacBook 12
  • Матеріал гума, алюміній
  • Вага 284 г
  • Модель UAG для iPad Pro
  • Матеріал полікарбонат, гума
  • Додатково алюмінієва підставка, тримач для стілуса Apple Pencil
  • Вага 374 г            
comments powered by Disqus
 
Top