SpaceX втретє відмінила запуск ракети-носія Falcon 9

SpaceX втретє відмінила запуск ракети-носія Falcon 9

Компанія SpaceX буквально в останню хвилину дала команду відмінити запуск своєї ракети Falcon 9, який проводився на мисі Канаверал.

Як повідомляється центром управління польотів, причиною відміни запуску стала несправність системи запалювання, яку було виявлено в ході підготовки до польоту ракети.

Запуск ракети, яка мала вивести на орбіту люксембурзький супутник зв’язку  SES-9, переноситься вже втретє. На тому тижні були здійснені два безуспішні запуски, які відмінили через погані погодні умови та високу температуру палива. Місія SES-9, яку мала виконати ракета Falcon 9, направлена на те, щоб помістити телекомунікаційний супутник SES в перехідну орбіту, яка розміщується на рівні 35786 км над поверхнею Землі, що в 400 разів перевищує МКС.

 

Супутник покриватиме мережею користувачів Азіатсько-Тихоокеанського регіону та забезпечить комунікаційними послугами повітряні та морські маршрути регіону та узбережжя Індійського океану. Супутник працюватиме протягом наступних 15 років.

Коли буде наступна спроба запуску ракети поки не повідомляється. SpaceX планує, що перша ступінь ракети здійснить посадку на плавучій баржі в Атлантичному океані, чого раніше не вдавалося досягнути.

Джерело: www.gizmag.com

comments powered by Disqus
 
Top