Foxconn планує купити Sharp за $6,25 млрд

Foxconn планує купити Sharp за $6,25 млрд

Японська компанія Sharp останні роки отримувала збитки і переживала нелегкі часи. Так за останні п’ять років виробник втратив близько $10 млрд. Проте ситуацію може виправити компанія Foxconn, котра має намір придбати Sharp за $6,25 млрд. Таким чином вона володітиме контрольним пакетом акцій, що складає 65,9 %.

Інформація, про угоду з’явилася ще рік тому і на початку лютого, цього року, розмова йшла про суму близько 5,5 млрд. Та згодом ціну довелося підняти, для того, щоб перемогти основного суперника – Innovation Network Corporation of Japan. Остання має контрольний пакет акцій компанії Japan Display, що виробляє ЖК-панелі для Hitachi, Sony і Toshiba.  

На даний момент компанії оговорюють усі ключові моменти і деталі угоди. Переговори, можливо, триватимуть ще декілька тижнів. У разі позитивного закінчення перемовин, ця подія стане найбільшою покупкою японської компанії іноземним покупцем у сфері високих технологій.

Компанія Foxconn займається виробництвом високотехнологічних пристроїв на замовлення багатьох відомих компаній. В їх число входять: такі гіганти як Apple, Canon, Sony. Варто також зауважити, що після отримання контрольного пакету акцій Sharp, Foxconn отримає можливість використовувати усі технічні розробки придбаної компанії. 

джерело: bloomberg.com

comments powered by Disqus
 
Top