Victorinox та Acer розробили «розумний» аксесуар для міцних годинників I.N.O.X.

Victorinox та Acer розробили «розумний» аксесуар для міцних годинників I.N.O.X.

Смарт-технології почали упроваджуватися у виробництво швейцарських годинників. Не так давно імениті швейцарські годинникарі Breitling та Tag Heuer випустили свої смарт-годинники – Breitling B55 Connected і Tag Heuer Connected. Тепер інша швейцарська компанія Victorinox спільно з корпорацією Acer розробили розумний аксесуар який наддасть смарт-функції одним зі своїх надстійких годинників.

Годинникіи I.N.O.X. лінійки Swiss Army відрізняються від решти подібних годинників за рахунок нового рівня стійкості та надійності. Їх особливість полягає у класичному дизайні, звичному для прихильників традиційних швейцарських годинників. Для всіх інших є рішення на подібність Casio G-Shock.

Так, для розширення можливостей, разом з тайванською Acer, виробник розробив  спеціальный смарт-аксесуар. Новинка отримала назву Cybertool, яка являє собою гумовий бампер, з невеликим дисплеєм, який захищений склом Corning Gorilla Glass 3.

Додаток отримав захист від вологи по стандарту IPX7, а його вага складає всього 24 г. Літій-полімерна батарея ємкістю 60мАг забезпечуватиме бамперу від 5 до 7 днів автономної роботи. Підтримуються пристрої як на iOS, так і Android. Cybertool вміє сповіщавати користувача про події на смартфон, та дозволяє слідкувати за кількістю кроків та затрачених калорій. Новинка також має і особливу функцію для екстрених ситуацій – аксесуар відправляє GPS-координати місцеперебування на три попередньо вказані контактні номери. Для більшої надійності, у Victorinox рекомендують використовувати у тандемі з годинником I.N.O.X. та «розумним» додатком Cybertool паракордовий браслет, який можна використовувати для різних цілей.

 
Орієнтовна ціна годинників I.N.O.X. – 300$, а вартість додатку Cybertool може складати від 150 до 225$. Більш точна вартість буде оприлюднена перед запуском продажу «розумного» аксесуару. 

Джерело: www.victorinoxwatches.com

comments powered by Disqus
 
Top