Смартфон Vivo XPlay 5 c 6 ГБ RAM задав нову планку потужності в AnTuTu

Смартфон Vivo XPlay 5 c 6 ГБ RAM задав нову планку потужності в AnTuTu

Інформація про новий флагман компанії Vivo нарешті підтвердилася скріншотом. Новий смартфон отримав ім’я XPlay 5, потужний процесор Qualcomm Snapdragon 820 і 6 ГБ оперативної пам’яті. Зважаючи на показники, котрі набрав телефон в бенчмарках, різниця у два гігабайти у порівнянні з іншими флагманами 2016 року, надали йому значну перевагу. Таким чином Vivo XPlay 5 став найпотужнішим смартфоном на момент написання цього матеріалу.

Новинка отримала рекордний показник в AnTuTu – 162610 балів. Проте справжність скріншотів викликає у багатьох користувачів певні сумніви тому що навіть порівнюючи Vivo XPlay 5 з LeMax Pro на такому ж самому процесорі, різниця у 30 000 балів здається завеликою. Навіть з урахуванням додаткових двох гігабайтів RAM.

В мережу потрапили і рендери приладу, разом з тестами продуктивності. Судячи з них, прилад отримає загнуті грані по вертикалі, а не по вертикалі як, наприклад, флагман Samsung Galaxy S7 Edge.

 

На скільки інформація відповідає дійсності поки що невідомо, тому поки що залишається тільки чекати офіційних коментарів від розробників. 

джерело: gizmochina.com

comments powered by Disqus
 
Top