Армія США випробовуватиме технологію 3D-друку безпілотників для військових операцій

Армія США випробовуватиме технологію 3D-друку безпілотників для військових операцій

У військових в польових умовах з’явиться можливість швидко викликати різноманітні дрони, що, безперечно, визначатиме успіх місії. Проте поки це ще не є можливим. Майбутній експеримент буде проводитися в армії США, де дослідники випробовуватимуть технології, які дозволять військовим друкувати на 3D принтерах дронів, розроблених спеціально для своїх цілей в режимі реального часу.

Цей проект є частиною Експедиційної армії військових експериментів, які і розробляли технологію в лабораторіях та випробовували її польових умовах, щоб оцінити прогрес. Ідея цього експерименту полягає в об'єднанні дронів і технології 3D друку, щоб забезпечити підтримку малих, децентралізованих підрозділів, які працюють в складних умовах.

Військові безпілотники можуть використовуватись для розвідки, спостереження, дослідження інформації про зброю масового винищення та збір даних для судових експертиз. Оснащеність різноманітними датчиками і технічні характеристики дронів будуть залежати від специфіки поставленого завдання, аби гарантувати найкращі шанси на успіх операції.

Лаболаторія військових досліджень розробила програмне забезпечення, яке дозволятиме солдатам наперед генерувати для безпілотників рішення або вже у ході виникнення несподіваних обставин. Після введення параметрів операції, автоматизована модель безпілотника генерується і після цього видруковується 3D-принтером. Після складення така модель повністю готова до польотів.  

Як пояснює Марк Валко, директор Vehicle Technology Directorate, головна ідея розробок в тому, що військові можуть завантажувати місію в систему, яка після цього створюватиме безпілотну літальну систему, що повністю вдповідатиме вимогам операції. Така технологія повністю відрізняється від тих, які використовуються зараз.

В додачу до екстреного створення необхідних дронів, нова технологія відрізнятиметься нижчими витратами і більшою гнучкістю. Проте Марк Валко попереджає, що введення нових  технологій в умови реальних військових операцій поки планувати рано, тому що досягнення в галузях 3D-друку та матеріалознавства потрібно в першу чергу адаптувати до умов поля бою. Реалізація ідеї потребує більшого розвитку в області  засобів проектування, пошуків більш висококласних матеріалів і скорочення швидкості друку.

Очікується, що експеримент триватиме близько року на базі американських військових. Протягом цього часу дослідники працюватимуть над розробкою робочого прототипу. 
Джерело: gizmag

 

comments powered by Disqus
 
Top