Огляд мережевого фільтра Ednet 6-Way Power Strid with 2 USB Ports

Огляд  мережевого фільтра Ednet 6-Way Power Strid with 2 USB Ports

Бренд Ednet входить до групи компаній німецького виробника ASSMANN і займається різними категоріями продуктів: від мультимедійних пристроїв до аудіообладнання. А мережевий фільтр 6-Way Power Strip є прикладом якості німецької продукції. Цей пристрій створено для того, щоб безпечно надавати живлення пристроям і вберегти оселю та близьких від небезпеки зв’язаної з напругою.

Зовнішній вигляд

Корпус мережевого фільтра виглядає міцним і масивним – пристрій вироблений з вогнетривкого пластику. Увесь корпус білий, крім верхньої частини - вона матового чорного кольору.

Знизу у мережевого фільтру, крім роз'ємів з захищеними гвинтами, які міцно кріплять основу до корпусу, є й роз'єми для кріплення пристрою до різного роду вертикальних поверхонь. Зручна особливість для встановлення приладу в домі, гаражі або майстерні.  

Дійсно, порівнюючи 6-Way Power Strip з іншими звичайними подовжувачами, він може здатися достатньо велетенським. Проте з практичної точки зору і функціоналу цей розмір легко пояснити.

На верхній грані є шість розеток європейського типу і два USB роз'єми. Кожна розетка має надійні заглушки, щоб убезпечити дітей. Також в наявності LED індикатор синього кольору, кнопка живлення відсутня. Спочатку може здатися, що відрізок з пластиком і USB виходами, котрий розділяє розетки на дві з однієї сторони поверхні і чотири з іншої – це просто дизайнерське рішення.

Насправді таке розміщення має велике практичне значення.  Згадайте про незручності, отримані від великих адаптерів. Їх великий корпус може перекривати через свою величину декілька розеток, тобто значно ускладнити використання мережевого фільтру.

В Ednet пішли іншим шляхом: дві розетки з однієї сторони дозволять під'єднати два великих блока живлення і залишити вільне місце та можливість використання інших розеток і роз'ємів USB.

Довжина кабелю становить півтора метра.

Функціональність

6-Way Power Strip, як і інші мережеві фільтри, створений для зручності і захисту техніки від перепадів напруги. Тому підключаючи телефон, планшет або інший девайс, котрий може живитися від USB, можна не переживати за його збереження. 

До речі, ви можете підключити до подовжувача прилади, котрі потребують як і 1А, так і 2А. Проте, якщо ви увімкнете у мережу iPad, iPad mini чи інший планшет з потребою току до 2 А, то використати інший USB вихід не вдасться. Тому що вся енергія, направлена на два USB, відійде тільки одному пристрою.

Вихідне навантаження становить 3680 Вт до 16А – достатньо непогані показники з якими можна не переживати за перевантаження мережевого фільтру, навіть використовуючи декілька одиниць ресурсовимогливої техніки.  6-Way Power Strip, як і більшість аналогів, підтримує напругу мережі 230 В з частотою 50 Гц.

Враження

Мережевий фільтр 6-Way Power Strip відкриває для користувачів шість шляхів для заряду своїх пристрої і два додаткових за допомогою USB. На практиці прилад показав себе гідно, живлячи від мережі як комп’ютери, так і гаджети. Подовжувач зручний у використанні за рахунок продуманного розміщення розеток. Вогнестійкий пластик, захист від перепадів і заглушки розеток додають плюсів на рахунок безпеки, а цікавий дизайн перетворює фільтр на приємний елемент інтер’єру.

ОСОБЛИВОСТІ:

• Вогнетривкий корпус 

• Шість євровилок 

• Два роз’єми USB 

• Стильний дизайн 

• Універальна конструкція 

• Можливість вертикального кріпення 

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

  • Модель Ednet 6-Way Power Strid with 2 USB Ports
  • Розміри 445 x 56 x 40 мм
  • Вага 620 г
  • Кількість  розеток 6 євростандарт
  • Напруга 230 Вт
  • Довгострокове навантаження 3680 Вт до 16А
  • Довжина кабелю  1,5 метра
  • Додатково два USB-порти

 

comments powered by Disqus
 
Top