Microsoft патентує модульний настільний ПК

Microsoft патентує модульний настільний ПК

Google розробляє модульні смартфони, Acer має модульний міні-десктоп, а Lenovo - модульний набір аксесуарів для ПК. І, схоже, що Microsoft теж вступає в цю гру.

VentureBeat інформує, що Microsoft подала заявку на патент модульних обчислювальних пристроїв, в основному - це настільний комп'ютер типу все-в-одному, який надасть користувачам змогу додавати функціонал, складаючи апартні модулі один поверх іншого.

Модулі можуть бути змінними, що, вірогідно, дозволятиме міняти процесори, графіку, пам'ять або накопичувачі не відкриваючи кришку - достатньо замінити один модуль іншим.

Більшість ілюстрацій в патентній заявці зображують настільний комп'ютер, але разом з цим інші варіанти також передбачаються, в тому числі для мобільного і телевізійного застосування. Один модуль може застосовуватись в кожній з цих сфер, відображаючи мобільний або ТВ- призначений для користувача інтерфейс, коли використовується з одним із цих пристроїв.

Хоча, той факт, що  Microsoft подала заявку на патент, ще не означає, що компанія планує випустити модульний комп'ютер даного типу. Є багато патентних заявок на продукти, які так ніколи і не побачили світ. Та враховуючи нещодавні апаратні розробки Microsoft, в тому числі планшети, які використовуються в якості ноутбуків і телефонів і які можна застосовувати як настільні комп'ютери, цілком можна припустити, що компанія в кінцевому підсумку вирішить  розширити простір модульних  настільних ПК.

Джерело: liliputing.com

comments powered by Disqus
 
Top