Мої бажання

Мої бажання

Важко зрозуміти, чого Ви хочете в цьому житті, якщо мріяти лише про результати, то всі вони виглядають привабливо. А от якщо замислитися, чим Ви готові жертвувати, щоб отримати бажане, все стає на свої місця. Всі хочуть відчувати себе добре, жити в безпеці, бути щасливим. Всі хочуть надійних стосунків і чудового сексу, загальної поваги і достатку. Тому що хотіти - це просто.

Якщо запитати у вас: «Чого ви хочете від цього життя?». Найймовірніше Ви відповісте: «Я хочу бути щасливим, і щоб сім'я була хороша, і щоб робота подобалася». І добре коли людина розуміє чого вона хоче, бо дуже часто у відповідь звучить чого б не хотіли. Ці  поширені відповіді  ніяк не характеризують людину, бо скоріше за все це просто відповідь, або просто  кліше, нав’язане соціумом.

І мало хто з мрійників задавав більш значуще питання, яку ціну готові Ви заплатити в досягненні бажаного.  Яку біль Ви хочете/готові випробувати у своєму житті, за що Ви реально хочете боротися? Це більшою мірою і визначає те, як буде проходити Ваше життя.

Всі хочуть отримати результат, але бояться процесу. Всі хочуть побудувати блискучу кар'єру і досягти фінансової незалежності, але мало хто мріє про 60-годинний робочий тиждень, довгі наради, нудні паперові рутинні роботи, вміння орієнтуватися в корпоративній ієрархії і перебуванні в маленькому кабінетному пеклі.

Люди хочуть хорошу посаду і високу зарплату без ризиків і жертв, вони не хочуть відмовлятися від деяких своїх потреб і бажань заради багатства, навіть якщо це необхідно. Хочуть почати свій бізнес або бути фінансово незалежними. Але Ви не станете успішним підприємцем,  допоки не полюбите ризик і пов’язану з ним  невпевненість у майбутньому; допоки не будете готовими до втрат; готовими до роботи з божевільною кількістю годин і надією на успіх.

Всі хочуть мати міцний союз і відмінний секс, але не кожен готовий працювати над відносинами, над з'ясуванням потреб партнера, не кажучи про психодраму і необхідність знаходити компроміс . Люди хочуть мати  поряд близьку, цікаву, люблячу, розуміючу людину, але не готові прийняти  емоційні бурі, сексуальну напругу, необхідність відмовлятися від частини особистої свободи та інші обмеження, без чого справжні стосунки просто неможливі.  Це частина гри під назвою «любов». Ви не можете виграти в ній, якщо не будете грати.

За щастя треба боротися. Міцні і здорові стосунки це не абияка праця і перш за все над собою.

Позитивне - це побічний ефект переробки негативного. Ви можете уникати труднощів дуже довго, але потім вони все одно увірвуться у ваше життя.

В основі людської поведінки лежать більш менш схожі потреби. Позитивний досвід переживається легко, а з негативним досвідом ми намагаємося боротися. Але згодом те, що ми отримуємо від життя, визначається не приємними почуттями, які ми хочемо відчувати, а тим, які перешкоди ми готові подолати, щоб отримати ці приємні відчуття.

Люди хочуть мати відмінну фізичну форму. Але Ви не досягнете форми, поки не приймете біль і фізичний стрес, якими супроводжуються заняття в спортзалі, поки Ви не полюбите ці випробування, поки Вам не сподобається розраховувати свій раціон і строго стежити за тим, що Ви їсте.

Ваш успіх визначає не те, чим Ви хотіли б насолоджуватися, а те, на які випробування Ви погоджуєтесь, чим ладні пожертвувати, щоб отримати бажане.

Просто хотіти замало.

Деякі думають, що «просто захотіти» достатньо, щоб бажання здійснилося. Всі чогось хочуть, але не всі це отримують . Тому що, якщо ти хочеш чогось досягти в житті, ти повинен так само хотіти заплатити за це певну ціну.

Якщо у Вас є мрія і Ви не відпускаєте її - місяць за місяцем, рік за роком, а вона і досі не збулася, більше того, за всі роки Ви зовсім до неї не наблизилися, то, можливо, Ви просто  не готові платити за неї. У Вас в голові лише фантазія, ідеальний образ без недоліків і труднощів, просто фальшива надія. Можливо,  Ви просто насолоджуєтеся думками про це. А може бути і так, що  насправді Ви зовсім цього не хочете.

І це стосується практично будь-якої мрії, що не збулася. Один тренер з саморозвитку скаже Вам, що Ви були недостатньо сміливими, щоб йти до своєї мрії , що Ви не вірили в себе . Інший скаже, що Ви не створили необхідних умов. Але правда в тому, що:

Ви думали, що хочете чогось. А насправді не хотіли. От і все.

Нічого не вийде, якщо Ви хочете винагороди, а не боротьби, якщо мрієте про результат, а процес не є частиною цього результату.

Люди, які люблять біль у м'язах, напругу і втому, перебувають у гарній фізичній формі. Той, хто не помічає годин, працюючи над своїм проектом, працює допізна, не для галочки, а тому що реально його захоплює те, що він робить, любить політику і корпоративну культуру компанії - досягає очікуваних результатів, рухається по кар’єрним сходинкам. Той, хто готовий приймати і цінувати іншого таким, яким він є, готовий змінюватись сам, а не повсякчас вимагати того від оточуючих, той скоріше за все буде щасливим у відносинах з іншими.

Боротьба це природна частина життя. Ваша боротьба визначає Ваш успіх.

То ж боріться за свої бажання, робіть свою мрію і рухайтесь далі.

comments powered by Disqus
 
Top