Follow Me…

Follow Me…

У наш час мало що може здивувати, особливо людина, яка буде фотографувати себе на смартфон, а, тим більше, використовуючи для цього довгий розкладний штатив. Адже раніше у людей ця дія викликала масу емоцій, а у деяких навіть шок. Раніше професіонали використовували штативи-моноподи у якості опори для підтримки фотоапарату з важким об'єктивом, щоб випадкове тремтіння рук не погіршило якість фотографії.

Перша "селфі-палка" була знайдена користувачами інтернету у книзі " Безглузді японські винаходи" 1995 року, яка дозволяла зробити свій портрет за допомогою фотоапарата-мильниці.

Враховуючи таку популярність «самознімків», логічно, що почали з'являтися всілякі аксесуари для селфі, один з яких селфі-палиця, яка встигла наробити багато галасу.

Жоден фотоаксесуар, що з'явився останнім часом, не викликав таку масу емоцій, від любові до відрази.

Селфі-палки надихнули на інновації у галузі селфі. І внаслідок тренда Follow Me, коли в різних куточках планети і різних ситуаціях людей знімають зі спини ті, кого вони тримають за руку, з'явилася селфі-палиця у вигляді бутафорської руки. Вона допомагає зробити Follow Me знімок зовсім самотнім людям.

Наразі Ви можете придбати й ложку для прихильників селфі. Американський бренд сухих сніданків Cinnamon Toast Crunch випустив селфі-ложку - палиця для селфи з ложкою на одному кінці та кріпленням для гаджета на іншому. Розробники говорять, що цей аксесуар украй потрібний для вирішення тієї проблеми, що хвилює мешканців найбільш розвинених країн:  неможливості вибору між їжею і фотографуванням. "Пройшов той час, коли ви їли, а ваші друзі не знали про це".

Яка саме інновація буде попереду, ніхто не знає і нам залишається тільки чекати…

To be continued…

comments powered by Disqus
 
Top