Xiaomi AmazFit - послідовник Mi Band

Xiaomi AmazFit - послідовник Mi Band

Простий і зручний Mi Band швидко завоював ринок, ставши фітнес – трекером, що приголомшив ринок кількістю проданих девайсів, і це тільки при наявності лише однієї моделі. Гаджет здобув не аби яку популярність, і захопив у свій полон не тільки людей, що активно займаються спортом та туризмом, прибічників здорового способу життя, а також долучив до своїх рядів звичайних офісних працівників.

Так, ось, максимально простий, функціональний і дешевий гаджет вже отримав правонаступника. Xiaomi випустив новий фітнес-браслет AmazFit. На відміну від Mi Band, новинка позиціонується ще й як модний аксесуар, а не тільки як девайс для гиків.

AmazFit покликаний довести, що трекери можуть бути ще краще і функціональніші і стильніші.

AmazFit являє собою невеликий бублик з оксиду цирконію. На руці пристрій кріпиться за допомогою змінного ремінця. Xiaomi вже представила масу варіантів ремінців всіляких кольорів і форм і для чоловіків, і для жінок. Більше того , новинку можна носити не тільки в якості браслета, але й у вигляді кулона.

Функціональність пристрою залишається до болю знайомою користувачам Mi Band: AmazFit відстежує фізичну активність, зберігає, систематизує і відправляє на смартфон відповідні дані. Крім того, пристрій може використовуватися в якості будильника , здатного відстежувати фази сну власника і будити його відповідно до них.

На відміну від молодшого пристрою Xiaomi, AmazFit володіє бездротовою зарядкою і вбудованого в фітнес-бублик акумулятора на 15 мА · год вистачає на 10 днів.

comments powered by Disqus
 
Top