LED Philips Fila inside

LED Philips Fila inside

Датський дизайнер в 70-х роках винайшов проект лампи. Я заручившись підтримкою Марти Сікотовської, досить швидко його реалізували. Було не складно, всім рекомендую.

Отже, для реалізації технічно-мистецький проект потрібно 30 однакових сегментів (макет форми додаю). Матеріал може бути різний – папір, картон, пластик. Експериментуйте. Ми вирізали сегменти зі звичайного офісного паперу. Розмальовували олівцями, кожний лист окремим узором. Думаю, що фарбами напевне було б швидше і колір буде яскравіший.   

Збираєм секції. Зауважте, що сегмент має кути двох видів, з прямими і вигнутими прорізами, так от прямі прорізи завжди з’єднувати з прямими, а вигнуті з вигнутими.

З’єднуєм спочатку 5 сегментів, як показано на фото.

Потім кріпим наступні сегменти вже до п’ятірки.

Для перевірки пам’ятайте, що прямі прорізами скріпляється в 3 сусідні сегменти, а вигнути – в 5 сусідніх сегментів.

Скручуємо не складне електричне обладнання, пронизуємо кабель через один з круглих вузлів-з’єднань 5 сусідніх сегментів.

Ключовий момент. Лампа повинна бути Philips LED Fila ND E27 7.5-70W 2700K 230V A60 1CT APR. LED.

  1. Щоб не нагрівся і не згорів весь проект. Адже знайте,що наприклад в лампах розжарювання тільки 3-10% енергії перетворюється в світло, решта – в тепло, така надлишкова енергія крім спалювання ваших грошей, запросто може спалити і вашу люстру.
  2. Серія Fila (нестандартний формат розміщення світлодіодів) забезпечує рівномірний світловий потік у всіх напрямках. Не вузько напрямлена – вона заливає весь простір рівномірним світлом.

Розмір 1 сегменту в нас приблизно дорівнює формату А5, думаю варто спробувати збільшити пропорційно сегменти і відповідно весь розмір кулі.

Макет сегменту:

Творіть!

comments powered by Disqus
 
Top