Нова лінійка телевізорів LG SUPER UHD TV на виставці CES 2016

Нова лінійка телевізорів LG SUPER UHD TV на виставці CES 2016

Компанія LG представила на виставці CES 2016 в Лас-Вегасі нову лінійку телевізорів, серед яких 65-дюймовий UH9500 і 86-дюймовий UH9550 теле-візори, а також лінійку SUPER UHD TV, що представлена моделями UH8500 (65 дюйми) і UH8550 (75 дюйми). Моделі преміум-класу лінійки SUPER UHD TV забез-печують вищий індекс кольоропередачі, покращену якість зображення і звуку, а також підтримують HDR (розширений динамічний діапазон) і мають новий уль-тратонкий дизайн Ultra Slim.

Нові телевізори із роздільною здатністю 4K забезпечують покращену якість зображення та мають потужні функції

Нові моделі UH9500 і UH9550 оснащені покращеним IPS-екраном, а також інно-ваційними технологіями True Black Panel і Contrast Maximize. True Black Panel ‒ запатентована технологія, яка мінімізує відблиски і покращує контрастність для більш комфортного перегляду. А технологія Contrast Maximizer забезпечує більшу глибину і контрастність зображення за рахунок відділення об'-єктів від заднього фону.

Технологія HDR Plus дозволяє моделям UH9500 і UH9550 відтворювати 4K HDR контент так, як ніби події відбуваються в реальності. Більше того, технологія ULTRA Luminance підвищує контрастність між темними і яскравими зонами на екрані, що значно посилює ефект HDR. Крім того, завдяки наявності HDR-сумісних HDMI портів і використанню алгоритму перетворення SDR-контенту навіть зі стандартного джерела глядач може насолоджуватися переглядом відео, яке буде виглядати практично як HDR-контент.

Моделі UH8500 і UH8550 трохи відрізняються в дизайні від моделей UH9500 і UH9550, але також оснащені технологіями Color Prime Plus, Billion Rich Colors, ULTRA Luminance і Contrast Maximizer. Також компанія LG представить першу готову до виробництва 98-дюймову модель 8K SUPER UHD TV, вихід якої пла-нується в другій половині 2016 року.

Для покращення передачі кольору використовується технологія Color Prime Plus, яка збільшує діапазон кольорів, що відображаються на екрані. Технологія дозволяє використовувати розширений колірний спектр і показувати ширший діапазон відтінків і кольорів, відтворюючи зображення з більшою глибиною і реалізмом. Завдяки функції Billion Rich Colors, з використанням 10-бітної панелі і 10-розрядного процесора, моделі UH9500 і UH9550 відтворюють більше одного мі-льярда можливих кольорів. З підтримкою BT.2020, стандартом трансляції нового покоління, дані моделі телевізорів є продуктами майбутнього з вищим індексом кольоропередачі.

Модель UH9500 уособлює собою новий підхід LG до дизайну, в якому товщина телевізора вигідно відрізняється від своїх попередників. У ній об'єднані ультрато-нкий 6,6 мм екран і практично невидима рамка, а також зменшені проміжки між панеллю і задньою кришкою корпусу. Коли мова заходить про звук, моделі UH9500 немає рівних. Завдяки співпраці з компанією Harman/Kardon звук став ще яскравішим і детальнішим. Нова функція Magic Sound Tuning вимірює та ана-лізує середовище, в якому знаходиться глядач, і налаштовує звук згідно з особли-востями умов у приміщенні.

«Ми впевнені, що наші нові моделі телевізорів SUPER UHD TV з підтримкою HDR, які з'являться в 2016 році, порадують не лише галузь в цілому, а й кожного споживача зокрема, ‒ зазначив Брайан Квон, генеральний директор компанії LG Home Entertainment Company, ‒ Ми є єдиною компанією, стратегія якої спрямова-на як на випуск OLED телевізорів, так і на випуск телевізорів з IPS-дисплеєм. Це свідчить про те, що ми не надаємо перевагу одній з технологій, і працюємо в обох напрямках ».

comments powered by Disqus
 
Top