Подарунки для справжніх чоловіків: засоби індивідуального захисту 3M

Подарунки для справжніх чоловіків: засоби індивідуального захисту 3M

В останній час в Україні набувають дедалі більшої популярності стрільбища та тири. Снайпінг, влучна стрільба з помпових рушниць, карабінів, динамічна стрільба з автоматів та пістолетів, потребують окрім навичок з безпеки і вміння, також спеціальних засобів, необхідних для збереження зору і слуху.

Що таке захисні окуляри і навіщо вони потрібні при стрільбі?

  1. Захист від рикошету при стрільбі дрібним калібром або пневматичними приводами
  2. Захист від рикошету гумовими кулями
  3. Захист від потрапляння в очі матеріалів, що утворюються в результаті контакту куль з поверхнею- трісок, дрібних шматків бетону і тп
  4. При стрільбі в позі лежачі піднімається пил і пісок, що може потрапити в очі
  5. Окуляри для стрільби часто мають поляризуючи ефект, що як захищає очі і фокусують зір

Але такі окуляри стануть у нагоді не лише в тирі чи на стрільбищі – також вони допоможуть господарю при виконанні ремонту, в гаражі, в приміщеннях, де проходять промислові роботи і на будівництві. Стануть у нагоді спортсменам, і навіть туристу вони допоможуть захистити очі від дерев і кущів.

Компанія 3M давно зарекомендувала себе як постачальник надійних засобів індивідуального захисту. Серед їх модельного ряду є широкий спектр моделей, що відрізняються за типом та рівнем захисту.

Моделі для господарського використання і спорту:

Серія «Віртуа»

Найбільш доступні окуляри, що підійдуть для захисту від пилу і невеликих частинок оточуючих матеріалів. Зроблені з полікарбонату, матеріал запобігає запотіванню.

Серія «Солус»

Спортивна серія з агресивним дизайном, фільтрацією ультрафіолету, дуже легкі (23 гр.) і при цьому надійні і кріпкі, полікарбонат. Поставляються в різних варіантах забарвлення.

Серія «Тора»

Стильні окуляри з кольором дужок, що співпадає з кольором лінз. Спеціальне покриття, що запобігає запотіванню і утворенню подряпин. Усі окуляри серії Тора поставляються з ремінцем, що легко кріпиться позаду окулярів.

Серія «Спорт»

Спеціальні окуляри для любителів активного спорту. Мають боковий захист, широкий кут обзору. Полікарбонатне покриття, що зменшує запотівання і запобігає утворенню подряпин. Ударостійкість класу F1, захист від ультрафіолету.

Серія «Комфорт»

В цій серії в першу чергу увагу приділили комфорту – гнучкі дужки міняють кут нахилу і довжину, таким чином їх можна ідеально підлаштувати під тип обличчя. М’яка подушка на переніссі. Додатково є надбрівна перекладина, що забезпечує підвищений рівень захисту. Захист від подряпин і запотівання.

Якщо моделі вище можна рекомендувати на ремонті, дачі, будівництві, туристам, то нижче йдуть моделі з захистом балістичного рівня, які можна використовувати на стрільбах.

Cерія «Максим Баллістик»

Балістичні окуляри, що витримують високоенергетичний удар згідно стандарту армії США MIL-STD 66, швидкістю 198 м/с), покриття DX, що захищяє від подряпин і впливу хімікатів, полікарбонатні. Мають спеціальні вентиляційні лінзи для запобігання запотіванню. Оптична фільтрація ультрафіолету.

Тактична маска 3М Фаренгейт

Стрілкова тактична захисна маска, що відповідає стандартам захисту MIL-STD 662 і EN166.

Оправа створена з темного термопластичного еластомеру з системою непрямої вентиляції для захисту від запилення. Ремінь 38 мм з можливістю підгону під потрібний розмір, сумісний з шоломом. Вмонтовано спеціальні скобки для ношення звичайних окулярів під маскою. Силіконові ремені надійно фіксують окуляри на щії або голові.

Лінзи є ударостійкими навіть при екстремальній температурах (ВТ).  Дві полікарбонатові лінзи з’єднані дотримуючись зазору 2мм для створення термоізоляційного бар’єру. Зовнішня оправа стійка до подряпин і хімікатів. Перший клас оптичного захисту, відсутня дисторсія.

Маска комплектується сумкою на пояс, нейлоновим чохлом для змінних лінз, cумісними запасними лінзами і багаторазовою серветкою з мікрофібри.

comments powered by Disqus
 
Top