Оновлення популярної моделі бездротової гарнітури Tone Infinim заплановано на 2016 рік

Оновлення популярної моделі бездротової гарнітури Tone Infinim заплановано на 2016 рік

LG Electronics (LG) представить на виставці CES 2016 оновлену модель бездротової гарнітури Tone Infinim (HBS-910). Для моделі характерно сучасний дизайн, чудове зву-чання та інші функції, що покращують якість роботи пристрою. Початок продажів гарнітури в США заплановано на лютий 2016 року, надалі модель буде представлена на ринках Азії та Європи.

Tone Infinim HBS-910 є вдосконаленою версією моделі HBS-900, що успадкувала головні характеристики попередньої моделі, а саме: інноваційну технологію управління проводами, яка дозволяє повністю прибирати всередину корпусу гарнітури вушні вкладиші, та преміальну якість звуку від Harmon/Kardon ®.

 

 

Подвійний шумозаглушуючий мікрофон дає можливість користувачам здійснювати дзвінки в будь-якому, навіть досить гучному середовищі. Переповнене метро або міські вулиці тепер не перешкода для ефективної роботи нової моделі Tone Infinim. Разом із випуском HBS-910, компанія LG анонсує оновлення для безкоштовного додатку Tone & Talk, що є доступним для ОС Android, а також впроваджує дві нові функції — функцію «Голосова нотатка» (Voice Memo) та функцію «Знайди мене» (FindMe), які допоможуть записувати розмови та з легкістю знаходити смартфон, що загубився.

 

«Тогорічна флагманська модель LG Tone Infinim HBS-900 встановила новий стандарт в дизайні бездротових гарнітур», — сказав Чунг Сью-Хьюн, віце-президент, відповідальний за інноваційні персональні пристрої в компанії LG Electronics Mobile Communications. — Ми представили світу нову, інноваційну гарнітуру Tone Infinim HBS-910, яка втілила в собі вишуканий дизайн, досконалий звук, та тривалий час автономної роботи. Ми сподіваємося, що тепер ще більше користувачів зможуть насолодитися комфортним прослуховуванням аудіо через високоякісну Bluetooth гарнітуру серії Tone Infinim».

comments powered by Disqus
 
Top