Посудомийна машина LG з новими функціями буде представлена на виставці CES 2016

Посудомийна машина LG з новими функціями буде представлена на виставці CES 2016

LG Electronics (LG) на виставці CES 2016 представить нову модель посудомийної машини LDT8786ST, що оздоблена функціями TrueSteam та MultiMotion. Дані фун-кції допоможуть дбайливо очистити навіть найстійкіші забруднення на кухонних приладдях та уникнути плям на посуді після миття.

Посуд обробляється високотемпературним парою (100ºС), що дозволяє отримати чудові результати миття та мінімізувати можливість утворення розводів на посуді. Такі види забруднень як підгорілий сир, яєчний жовток, жир – все це з легкістю очистить посудомийна машина, завдяки запатентованій LG технології True Steam. Пар високої температури також з легкістю очистить сліди від відбитків пальців та помади на скляному посуді.

Ще однією особливістю моделі LDT8786ST є функція MultiMotion, яка передбачає використання інноваційного розпилювача (обертаючого розподільника миючого засобу) для більш ефективного та швидкого миття посуду. Автоматизований розпилювач здійснює кругові рухи та реверсивні обертання, що дозволяє розбризкувати воду у всіх напрямках. В результаті чого посуд набуває блискучого та чистого вигляду незалежно від його форми та розташування в пристрої. Функція MultiMotion також заощаджує час, виконуючи повний цикл миття всього за 59 хвилин.

Модель LDT8786ST обладнана потужним інверторним двигуном Direct Drive, що гарантує високоякісне відмивання посуду та 10 років роботи без перебою. У машинці представлена опція Dual Zone («Подвійна зона»), яка регулює інтенсивність розпилення води для кожної полиці посудомийної машини. Це дозволяє легко очищати тендітні вироби зі скла на верхній полиці, в той час як забруднені сковорідки та каструлі будуть інтенсивно очищатися на нижній полиці під час одного циклу миття.

Нова посудомийна машина LG також оздоблена функцією Easy tRack ™ Plus, яка дозволяє легко змінювати налаштування пристрою. Функція дозволяє збільшити обсяг та вмістити в машинку великі чаші та посуд незвичайної форми, а також каструлі та інші кухонні аксесуари. Кожне із трьох відділень посудомийної машини призначено для миття різних типів кухонного посуду: нижня полиця для тарілок, мисок, горщиків та каструль; верхня – для чашок та келехів; третя – для кухонного приладдя. Висота верхньої полиці легко регулюється за допомогою одного руху. Це дозволяє розмістити та вимити в посудомийній машині вінички, лопатки та щипці для салату.

«Розумні» функції допомагають вибрати та завантажити необхідні налаштування циклів миття на сайті компанії LG (NFC технологія). Також завдяки їм користувачі отримують повідомлення про необхідність чистки техніки. Функція Smart Diagnosis ™ в новій моделі посудомийної машини LDT8786ST передбачає віддалену роботу представника служби сервісу, який з'ясує причину поломки та надасть рекомендації щодо її усунення. Ця функція дозволить заощадити гроші та час на виклик майстра додому.

Нова модель представлена в традиційному срібному кольорі. Також буде до-ступна модель в чорному кольорі, що додасть елегантного та сучасного вигляду будь-якій кухні. Важливим є той факт, що в режимі Stand by LED-дисплей також вимикається (0 кВт/год споживання електроенергії).

«Ми доклали максимум зусиль для розробки посудомийної машини, яка стане універсальним рішенням для клієнтів компанії LG», – заявив Сеон Чжин Джо, президент та генеральний директор департаменту побутової техніки та рішень компанії LG Electronics. «Користувачі можуть з упевненістю доручити свої кращі зразки посуду для миття в посудомийній машині LDT8786ST. Саме тому компанія LG залишається провідним брендом побутової техніки у світі».

Нова модель посудомийної машини LDT8786ST буде представлена на стенді компанії LG в Центральному залі №8204 Конференц залу в Лас-Вегасі з 6 по 9 січня 2016 року під час проведення виставки CES 2016.

comments powered by Disqus
 
Top