Чого дивується їжак?!

Чого дивується їжак?!

У цій невеликій статті, ми хочемо привернути увагу власників пристроїв «фруктового бренда». Але попередньо питання. Скільки за час користування своїми гаджетами, псувався зарядний кабель і було за потрібне витрачатись на новий? І так знову і знову треба було купувати новий, що вагомо впливало на гаманець з негативної сторони.

Вашій увазі, пропонуємо альтернативне вирішення цього питання, а саме, адаптер Kit: MicroUSB to Lightning Adaptor Mfi (black).  І у нас на це є три причини:

По-перше, за допомогою нього можна з’єднати будь-який microUSB кабель с пристроєм, що має Lightning порт. Тут треба звернути увагу на  MicroUSB кабель, що у десятки разів коштує дешевше за Lightning кабель, і при наступному виходу зі строю, набагато дешевше і простіше знайти саме MicroUSB.

По-друге, цей адаптер має сертифікацію MFI, як і вся інша продукція під цією торговою маркою. А це свідчить про  повну сумісність з продукцією ТМ «Apple». Отже, Ви стовідсотково упевнені, що при наступному оновлені програмного забезпечення пристрій буде спокійно заряджатись та синхронізуватись з ПК.  До речі, на ринку дуже багато підробок, і у вас нема гарантії при кожному наступному придбанні кабелю.  

По третє, якість, яка підкріплена гарантією виробника.

Тож, висновки робіть самі, чого дивується їжак…

comments powered by Disqus
 
Top