Новий суперкар Ford GT отримає скло Corning Gorilla Glass

Новий суперкар Ford GT отримає скло Corning Gorilla Glass

Розроблене компаніями Ford та Corning Gorilla Glass гібридне скло буде встановлене на новий суперкар Ford GT.

Воно складається з декількох шарів: внутрішнього посиленого шару, спеціального звукопоглинального термопластичного шару в центрі і загартованого скла зовні. Corning Gorilla Glass буде використовуватися в якості лобового скла, а також скла, яке покриває моторний відсік.

Для довідки - Ford GT –  це середньо моторний автомобіль , де двигун встановлюється в колісній базі. Потужність 3,5 - літрового турбованого двигуна складе більше 600 к . с. Серійне виробництво почнеться в 2016 році. Очікується, що буде випущено менше тисячі таких моделей. Передбачувана вартість автомобіля - від $ 400 тис.

Гібридне скло Corning Gorilla Glass приблизно на 32 % легше і на 25-50 % тонше звичайного автомобільного скла. За рахунок зниження ваги вдалося поліпшити динамічні характеристики автомобіля і підвищити економічність.

При цьому, підкреслюється, що гібридне скло Corning Gorilla Glass також характеризується високою ударостійкістю. До речі, саме за рахунок високої міцності і стійкості до появи подряпин, захисні скла Corning Gorilla Glass отримали таку популярність в мобільних пристроях.

comments powered by Disqus
 
Top