Український мультфільм зібрав більше 15 млн переглядів в США

Український мультфільм зібрав більше 15 млн переглядів в США

Менше ніж за 2 місяці мультфільм «Dаve and Avа» («Дейв та Єва»), який створила українська анімаційна студія зі Львова, переглянули 15 млн. американських глядачів. Це неймовірний «прорив», не тільки для української 3D- анімації, але і для всієї української кіноіндустрії.

Мультфільм  «Dаve and Avа» - цілком український продукт. Усі етапи його створення відбувалися на території України: починаючи від ідеї, сценарію, режисера, команди 3D – аніматорів i закінчуючи композитором, акторами для озвучування та виконання пісень. Мультфільм був створений за рахунок коштів українських інвесторів. Так як мультфільм був орієнтований на англомовну аудиторію, він був озвучений тільки англійською мовою.

Мультфільм перш за все призначений для дітей віком від одного до шести років, але i дорослим також буде до вподоби. Мультфільм є повчальним для малюків, тому що вся інформація стосовно вивчення абетки, цифр, кольорів та геометричних фігур подається в ігровій формі. Де головні герої (Дейв – хлопчик, одягнутий як цуценя, та Єва – дівчинка, одягнена, як котик) граються зі своїми друзями.

comments powered by Disqus
 
Top